روش های گول زدن پسرها

چگونه مردان را عاشق خود کنیم؟

2 ۲,۹۰۸

آیا تاکنون با خود اندیشیده‌اید چگونه است که برخی از دختران می توانند بیش‌تر از سایرین، مردان را جذب ‌کنند؟

در عین حال که زیبایی بدون شک مهم است، اما همه‌چیز نیست. در حقیقت رازی وجود دارد که حتی دختری که خیلی خوش سیما نیست باز هم می‌تواند مردان شیفته زیادی داشته‌ باشد. راز جذب مردان زیبا بودن نیست، پس چگونه می توان مردان را جذب کرد؟

روش های جذب پسرها

ویژگی‌هایی وجود دارد که در ادامه آمده ‌است و سبب می‌شود یک خانم در نگاه مردان دل‌پسندترباشد:

سلیقه‌ی لباس پوشیدن‌تان

مردها بیشتر به خانم هایی تمایل و گرایش پیدا می کنند که تمیز و مرتب هستند، از این موضوع نهایت بهره را ببرید. معمولا در قرارها، خانم ها دچار سردرگمی می‌شوند که چه لباسی بپوشند تا بتوانند مردشان را وادار به ستایش و تحسین کند. این نکته را به خاطر داشته باشید هر وقت با مرد ایده آل خود هستید لباسی را بپوشید که زیبا و چشم‌نواز باشد و با پوشیدن آن فوق‌العاده شوید. این حقیقتی است انکار ناپذیز که اگر خانمی در لباس پوشیدن خوش‌سلیقه باشد پس قطعا می‌داند چگونه زیبا و در عین حال عادی به نظر برسد. این باور رایج که اگر کسی عاشق‌ات باشد تو را قضاوت نمی‌کند، همیشه هم درست نیست. اگر مرد شما نامرتب لباس بپوشد، احساس ناخوشایندی ندارید؟

عطر وسوسه‌کننده

هنگامی که با یک آغوش از او خداحافظی می‌کنید، اجازه دهید عطرشما کاری کند که به نفع شما باشد. مردها عاشق این حقیقت هستند که نامزدشان بوی فوق‌العاده مطبوع و دلچسبی داشته ‌باشد. پس عطر را به مچ دست‌ها، اطراف گردن، پشت گوش، و روی استخوان ترقوه بزنید تا از ماندگاری آن اطمینان یابید.

بهتر است در مناسبت‌های مختلف از عطرهای مختلف استفاده کنید. عطرهای متنوعی داشته باشید و بسنجید که در هر موقعیت کدام ‌یک برای‌تان بهترین نتیجه را در پی خواهد داشت.

هوش هیجانی بالا (EQ)

طبق آنچه از خانم ها انتظار می رود خانم ها باید هیجان‌های عمیقی داشته ‌باشند. اما این بدان معنا نیست که هر وقت داستان غم‌انگیزی شنیدید اشک هایتان را جاری کنید. یک خانم با هوش هیجانی بالامی‌تواند هر زمان که مردش به انگیزه نیاز دارد او را تشویق نموده و برایش الهام‌بخش باشد. این گونه خانم ها به جای خلق داستان‌های غم‌انگیز غیرضروری، در زمان مناسب جملات مناسبی را بیان می کنند.

زیاد لبخند بزنید (اما به جا و در زمان مناسب)

مردها عاشق لبخند خانم ها هستند. اما یادتان نرود که لبخندتان باید واقعی و شیرین باشد. در غیر این‌صورت به هیچ عنوان به زور لبخند نزنید، چون در این صورت مرد شما ممکن است گمان کند که شما غیرعادی هستید. این نکته را هم مد نظر داشته باشید که وقتی با او هستید، تمام توجه‌تان را معطوف به او کنید و به جوک‌هایش بخندید. به هر نحوی که می توانید نشان دهید از بودن با او خوشحال هستید. در این صورت او بقیه‌ی کارها را انجام خواهد داد.

با او بحث کنید و کم نیاورید

به این نکته توجه داشته باشید که یک دختر جذاب کم ‌عقل تنها برای چند ساعت جالب است. بیش‌تر مردها خواهان خانم هایی هستند که از امور جهان آگاهی داشته ‌باشد تا بتوانند با آنها منطقی بحث کنند. مردان واقعی عمیقا عاشق خانم هایی هستند که به آنها نشان دهید آی ‌کیوی بالایی دارید.

بازیگوش باشید

یک خانمی که بازیگوش است به آسانی می‌تواند یک مرد را به شور و هیجان بیاورد. گاهی نزدیک به او نشستن می‌تواند به سود شما باشد. بد نیست این را بیاموزید که چگونه یک مرد را به شیوه‌ای نه‌چندان آشکار دست بیندازید. معمولا نوازش‌های غیرجنسی این پیام را به شخص مقابل منتقل می کند که: “من عاشق با تو بودن هستم، و دوستت دارم.”

قضاوت نکنید

این را به خاطر داشته باشید که اگر موضوعی را در خصوص فرد محبوب‌تان دوست ندارید، بهتر است نظرتان را صادقانه با او درمیان بگذارید. در عین حال، هیچ گاه به خاطر آن موضوع به او اهانت نکنید و آن را تبدیل به یک مشکل نکنید. داشتن نظر و عقیده نکته مثبت و خوبی است اما بی‌ادبی و منفی‌باف بودن شایسته نیست.

نشان ندهید تمام توجه‌تان فقط مال او است

حتی اگر علاقه شما به او بسیار زیاداست اما اجازه دهید او برای به دست آوردن شما سخت تلاش کند. تلاش بیش از حد برای خشنود ساختن مردتاناین تصوررا برای وی ایجاد می کند که شما مسلما متعلق به او هستید. بهتر است با او وقت بگذرانید و قبل از بیان ابراز عشق به وی از این موضوع اطمینان یابید که او هم به شما علاقه‌مند است. اینکه بدانید چگونه می توانید توجه یک مرد را به خودتان جلب کنید بسیار به نفع شماست.

باید به چیزی خیلی اشتیاق داشته‌باشید

اینکه خانمی به یک سرگرمی اشتیاق فراوان داشته باشد، مرد را بسیار تحت تاثیر قرار می‌دهد. خانم هایی که سرگرمی‌هایی همانند موج‌سواری، گلف، و رانندگی دارند به حقیقت مردان را بسیار تحت تاثیر خود می‌کنند. باور رایجی “مردها سرگرمی‌ها را ایجاد می‌کنند، زنان روابط را” دیگر در حال حاضر مصداق ندارد و صحیح نیست. بلکه مردان و زنان به یک میزان در ایجاد سرگرمی ها دخیل هستند.

با دیگران مهربان باشید

نکته مهم دیگر مهربان و مؤدب بودن با همگان است. رعایت این موضوع نه فقط برای تحت تاثیر قرار دادن مردان، بلکه به خاطر بشریت حائز اهمیت است. پس به نحوی شایسته با همگان گرم و صمیمی باشید.

۲ نظرات
  1. سما می گوید

    سلام می تونم گاهی اوقات براتون بنویسم

    1. مریم عبدالهی می گوید

      بله حتما چرا که نه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.