سه راز مهم در مورد مردان

0 794

مردها دوست دارند حق با آنها باشد و متنفرند از اینکه اشتباه بکنند.

پسرا چه طور عاشق می شوند:

این مسئله ذهنی بسیاری از دخترا و خانم های عزیز رو مشغول به خود کرده که چگونه یک پسر یا مرد را عاشق خود کنند و راز عاشق کردن آنها در چیست. در اینجا به شما کمک می کنیم تا رازهایی را در مورد مردان و پسران پی ببرید تا بتوانید راحت تر و سریع تر آنها را عاشق خودتان کنید.

سه راز مهم در مورد مردان

این سه راز مهم در مورد مردان را  بدانید و در برقراری ارتباطتان با آنها به یاد داشته باشید:

  • مردها دوست دارند که حق با آنها باشد و از اشتباه کردن متنفر هستند. این موضوع به دوران کودکی و روش تعلیم و تربیت آنها ربط دارد، پسرها و مردها جوری آموزش دیده و تربیت شده اند که دنیای بیرون را تحت کنترل خود داشته باشند و همیشه به موفقیت دست پیدا کنند. و در عوض به دنیای درونی خود که شامل افکار و احساساتشان است کمتر توجه نشان دهند.

به مردها و پسرها در زمان کودکی گفته شده که ارزش آنها به کارهایی است که انجام می دهند و موفقیت هایی است که به دست می آورند. مثلا: دوست دارم وقتی میرم سفر تو مرد خونه باشی و به مادرت در همه کارها کمک کنی. حتی در بازی ها و ورزش هایی که آنها انجام می دهند رسیدن و دست یابی به موفقیت نهفته است.

مدل ساختمان سازی، مدل ماشین و هواپیما ، در تمامی این نوع بازی ها نوعی فعالیت و اجرای قابل لمسی دیده می شود و به همین اساس است که پسربچه ها به نتیجه می رسند برای اینکه پسر خوبی باشند باید کارها را درست انجام دهند آنها بزرگ می شوند و اعتماد به نفسشان را براساس موفقیت ها و دست یابی هایشان قرار می دهند.

  • مردها اعتماد به نفس و موفقیت هایشان را با هم یکسان می گیرند
  • به یاد داشته باشید که توانایی و قابلیت انجام کارهای یک مرد را زیر سوال نبرید.
  • از به کاربردن الفاظ و عباراتی که باعث احساس بی کفایتی در او شود خودداری کنید.
  • از جمله طلایی من به تو اعتماد دارم استفاده کنید.

او را سرزنش و محکوم نکنید و با دیگران مقایسه اش نکنید. او را تائید کنید و از قابلیت ها و توانایی هایش تعریف کنید. تعریف و تمجید و تحسین برای مردان خیلی اهمیت دارد. چرا که در دوره کودکی شرطی شده اند که می بایست تمامی جواب ها را بدانند و تمامی کارها را به خوبی انجام دهند. به حمایت و تحسین زیادی احتیاج دارند و آن هم به خاطر موفقیت هایشان بلکه صرفا بخاطر خودشان.

مردها از احساساتی بودن زن ها ناراحت می شوند

مردها از برخورد احساسی زن ها منزجر می شوند چون که با احساسات آسیب پذیری خودشان راحت نیستند، و بخشی از مشکلات میان مردان و زنان از این ناحیه نشات می گیرد.

دلیل اول این موضوع در این است که مردها با این احساس بزرگ می شوند که مسئولیت راست و درست کردن همه امور با آن هاست. و هیچ عاملی به اندازه یافتن راه حل برای مردان مهم نیست و مردها همواره به راه حل فکر می کنند.

دلیل دوم: اینکه خود را مسئول درد و رنج طرف مقابل می دانند و چنانچه نتوانند ناراحتی او ا برطرف کنند احساس گناه می کنند.

هنگامی که مردی درد و رنج همسرش را می بیند خود را سرزنش کرده و مسئول می داند و به این دلیل که باعث شده احساس بدی نسبت به خودش پیدا کند از دستتان عصبانی می شود.

دلیل سوم: مردها غالبا احساساتی برخورد کردن زن ها را با هیستریک اشتباه می گیرند و فکر می کنند وضعیت روحی انها خراب تر از آن است که تصورش را می کنند و می ترسند در این حالت بمانید.

راه حل

وقتی ناراحت هستید به همسرتان دقیقا بگویید که از او چه خواسته ای دارید. هنگامی که ناراحت هستید اغراق نکنید و ناراحتیتان را از آنچه که واقعا هست بزرگتر جلوه ندهید. مردها همواره به معنای لغوی کلماتی که به کار می برید توجه می کنند.

به مرد زندگیتان بگویید که کاملا احساس بدبختی و درماندگی نمی کنید و او مجبور نیست به کمکتان شتافته و نجاتتان بدهد.

مردها نمی توانند درک کنند که زنان چگونه می توانند راجع به یک مورد احساسات قوی را در یک لحظه تجربه بکنند بدون آنکه تعادل روحی و روانی خود را از دست بدهند.

اکثر زن ها می توانند یک لحظه گریه کنند و لحظه دیگر آنها در عشق بازی باشند ولی اکثر مردان به سختی می توانند از یک حالت احساسی به حالت دیگر تغییر وضعیت بدهند.

مردها نمی توانند بفهمند که زن ها بیشتر از آنها انعطاف پذیری و الهام پذیری احساسی دارند و این که برگشت پذیری احساسیشان بالاتر از مردان است.

ادامه دارد …

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.