آیا مردها در مقايسه با زن ها اهميت كمتری به عشق و روابط می دهند؟

0 254

پیش تر در مورد یکی از سه راز مهم در مورد مردان برای شما توضیح داده ام. در این یادداشت به نکته دیگری در این رابطه اشاره خواهم کرد که آیا مردها در مقايسه با زن ها اهميت كمتری به عشق و روابط می دهند؟

اگر فردی در زندگیش نگران شغلش یا پروژه کاری باشد یا زیر فشار اقتصادی باشد و یا فکر کند در یکی از مراحل موفقیتش درمانده و فضایی برای رشد در اختیار ندارد، از لحاظ احساسی و عاطفی تمام و کمال در دسترس شما نخواهد بود.

درک این موضوع و پذیرش آن برای اغلب زن ها مشکل است. چرا که ارزش یابی زن ها با ارزش یابی مردها متفاوت است.

چرا مردها اهمیت کمتری به عشق و احساسات می دهند؟

دلیل دیگر اینکه چرا مردها در مقایسه با زن ها اهمیت کمتری به عشق و احساسات و روابط می دهند، در تفاوت هایی ساختمانی میان مغز زن و مرد است. مغز مردها به سختی می تواند از تفکر به سمت احساسات و عواطف تغییر عملکرد بدهد.

مغز زن ها تخصصی تر است یعنی که تقسیم کار در آن صورت گرفته است. نیمکره راست مغز مردها با عملکردهای بینایی و فضایی و همچنین اجسام سر وکار دارد. نیمکره راست در پسر بچه های کوچک رشد و تمایز بیشتری از نیم کره چپ دارد و در مقایسه دختربچه ها با پسر بچه ها گفتاری تر و کلامی تر هستند. از طرفی مغز زن ها عمومی تر است. یعنی هر دو نیم کره راست و چپ مغز زن ها باهم روی مشکلات کار کرده و هردو عملکردهای مشابه دارند و تقسیم کار بین آنها صورت نگرفته است.

راه حل

با طرف مقابلتان اطلاعاتی که درمورد آنها بدست آورده اید را در میان بگذارید و وقت صرف کنید درباره آنها باهم صحبت کنید و نظر او را جویا شوید. مردها وقتی بفهمند شما آنها را درک می کنید خیلی خوشحال می شوند درباره روش هایی که به طرف مقابلتان ارزش و احساس ارزشمندی می دهد مطالعه و تحقیق کنید. در زمانی که در مورد شغل و مسائل کاری استرس دارد حامی او باشید.

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.