شناخت زنان و قدرت جذب آن ها

چگونه میتوان یک زن را جذب خود کرد؟

0 ۱,۴۰۸

دختر ها، پسرهایی را دوست دارند که مهارت های عالی داشته باشند. شاید شما مهارت اجرای حرکت نانچیکو، مهارت کار با تیروکمان یا هک کردن رایانه هارا نداشته باشید اما هر مهارتی که داشته باشید، اگر در آن بهترین باشید، قطعا زنان زیادی را به سمت خود جذب خواهید کرد.

به عبارت دیگر، اگر شما تمبر جمع آوری می کنید، کافی است قویترین فرد کلکسیون تمبر باشید. اگر آشغال جمع آوری می کنید، کافی است داناترین، قدرتمند ترین و ماهرترین آشغال جمع کن باشید. زنان شیفته مردانی هستند که مدیر، مدبر و رئیس خودشان هستند.

حواستان باشد که در مورد غرور حرف نمیزنیم. تفاوتی فاحش بین غرور و عزت نفس وجود دارد. عزت نفس زنان را جذب میکند اما غرور آن هارا سریع تر از چیزی که به ذهنتان برسد دفع می کند. عزت نفس از اعتماد به توانایی ها نشئت میگیرد و غرور از بی اعتمادی به توانایی ها.

البته قبل از آن که بتوانید به خانم بگویید که چه مهارت ها و هنرهایی دارید، باید او را وادار به صحبت کنید و قبل از آن که بتوانید او را وادار به صحبت کنید، باید او را علاقه مند به هم صحبتی کنید و قبل از اینکه او را علاقه مند کنید، باید او را متوجه کنید که در این سیاره هفت میلیارد نفری که کمی بیش پنجاه درصد آن مرد هستند، شما نیز وجود دارید.

به نظر سخت می آید؟
این طور نیست. یک خبر خوب و یک خبر بد برایتان داریم.

خبر خوب این است که کلید های غیر کلامی اندکی هستند که میتوانید بدون آن که با یک زن حرف بزنید، با استفاده از آن ها به او بفهمانید که باهوش، قوی و ماهر هستید. خبربد این است که تحقیقات نشان میدهد که این زنان هستند که در نهایت تصمیم می گیرند و تعیین می کنند آیا مردی به آنان نزدیک شود یا نه. شاید با خودتان فکر کنید که شما بهترین حق انتخاب را از زمان انسان های نخستین داشته اید.

  • خیلی از مردها دوست دارند یافته های این تحقیق را رد کنند و بگویند که اتفاقا خودشان تعیین می کنند که با زنی وارد رابطه شوند یا نه اما باید بگوییم که این وارد رابطه شدن خواه در یک پارک اتفاق افتاده باشد خواه در یک کافه یا یک کتاب فروشی، این زن است که ناخودآگاه به شما سرنخ هایی میدهد و شما براساس آن سرنخ ها متوجه می شوید که آیا می توانید به آن زن نزدیک شوید یا بهتر است از او فاصله بگیرید.

قبل از آنکه تصمیم بگیرید اولین حرکت خودرا انجام دهید، زن برای شما سیگنال های بسیاری را ارسال کرده است که به شما می گویند آیا علاقه مند به برقراری ارتباط با شما هست یا نه. (اگر این سیگنال ها منفی باشد بدانید که به در و دیوار هم بزنید موفق نخواهید شد).

حال برخی مردها این سیگنال های منفی را نادیده می گیرند و درست همین جاست که طرد و پس زده شدن را تجربه می کنند. همه مردها از این قبیل تجربه ها داشته اند اما اگر دقیقا به موقعیتی خاص دقت کنید، حتما سرنخ هایی خواهید یافت که این مردان به آن توجهی نکرده اند.

شناخت زنان و قدرت جذب آن ها
شناخت زنان و قدرت جذب آن ها

یک بانوی مجرد همیشه و بی درنگ در مورد مردانی کند و کاو می کند که در آن مکان حضور دارند و اغلب ناخودآگاه تعیین می کند کدام مرد از نظر اوآن قدر جذابیت دارد که سرنخ هایی << به من نزدیک شو>> را برایش بفرستد.

البته هرگز اجازه ندهید کلمه <<جذاب >> شمارا به اشتباه بیندازد. جذابیت فقط مربوط به ویژگی های ظاهری نیست، بلکه شامل سرنخ های غیر کلامی نیز می شود که به یک زن کمک می کند تا بفهمد شما در موقعیت برتر اجتماعی قرار دارید، می توانید به خوبی از او مراقبت و نیاز هایش را تامین کنید. به عبارت دیگر، این سرنخ ها به او این امکان را می دهند که بداند شما قهرمان هستید نه بچه مامان اما اجازه دهید ابتدا در مورد جذابیت های فیزیکی حرف بزنیم.

Handsome man
Handsome man

همه مردان به ظاهر خود حساس هستند و یک حقیقت تلخ وجود دارد: همه مردان همانند بیشتر زنان صرف نظر از این که چقدر جذاب باشند، فکر می کنند به اندازه کافی دوست داشتنی نیستند.

  • آن ویژگی ظاهری که زنان در مردان بیش از هرچیز دوست دارند، کدام است؟

تناسب. بله درست شنیدید تناسب.

تحقیقات نشان می دهد که زنان بیشتر به سمت مردانی جذب می شوند که صورت آن ها تناسب دارد. پس اگر سمت راست و چپ صورت شما باهم هماهنگی دارد، زنان سیگنال های خودرا خیلی سریع به سمت شما میفرستند و دیگر نیازی نیست که مهارت های نینجایی داشته باشید. آمار نشان میدهد که 5/53% مردان و 5/58% زنان صورت های متقارن دارند.

  • پس بقیه مردان چه کنند؟

ما که با عمل زیبایی موافق نیستیم پس بهتر است گزینه های دیگر را در نظر بگیریم. بهترین گزینه این است که این افراد از طریق زبان بدن نشان دهند که ارزش مورد توجه قرار گرفتن را دارند. مردانی که تناسب صورت ندارند، باید سرنخ هایی مطابق میل زنان ارسال کنند تا زنان متقاعد شوند که آن ها نیز سیگنال هایی بفرستند و به این ترتیب این دسته از مردان جسارت لازم برای نزدیک شدن به زن ها را بیابند.

این همان روش جذب جنس مخالف است که تمام موجودات زنده از جمله حیوانات به منظور تکامل و بقا انجام می دهند. وقتی شما به خوار بار فروشی رفته اید تا یک بسته سوپ آماده بخرید و غذای مجردی تان را آماده کنید، قطعا به فرصت های آینده و خرید کردن برای فرزندان آتی خود فکر نمی کنید اما همه انسان ها به ویژه زنانی که شما تلاش دارید جذبشان کنید، از لحاظ بیولوژیکی به بچه دار شدن از شوهری فکر می کنند که قدرت پدری بالایی داشته باشد و این در ناخودآگاه همه انسانها به ویژه زن ها نهاده شده است.

پس وقتی دریک مغازه بودید و زنی با نسبت مناسب کمر به باسن از کنار شما رد شد و شمایی که تصمیم گرفته بودید تا شصت سالگی مجرد بمانید و بچه دار نشوید. شما از نظر بیولوژیکی به سمت او کشیده شده اید و تنها چیزی که موجب می شود که آن زن نیز به شما توجه کند، سیگنال های مناسبی است که به زن اطمینان می دهد شما می توانید شوهر خوبی باشید.

این زن نیز مانند هر زن دیگری تحت فشار غریزه هایی مانند ازدیاد نسل قرار دارد و براساس آن برای ویژگی های معینی در مردها ارزش زیادی قائل است. (حتی اگر این زن به داشتن فرزند علاقه ای نداشته باشد، باز هم این مسئله صحت دارد.)

اگر نتوانید آن سرنخ هارا به خوبی منتقل کنید باید شب های زیادی را با غذای آماده منجمد سپری کنید. انتخاب با شماست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.