لیست سایت های همسریابی مجاز

معرفی تنها سایت مجاز همسریابی در ایران

0 ۹,۵۴۷

با توجه به اینکه اینترنت نقش مهمی در زندگی اجتماعی ما دارد، سایت هایی مانند فیس بوک و همچنین شبکه های اجتماعی به ما کمک می کنند تا با دوستانمان ارتباط برقرار کنیم. اخیرا سایت های همسریابی و برنامه های دوستیابی آنلاین به یکی از محبوب ترین روش ها برای آشنایی با یک دوست و شریک جدید در دنیا تبدیل شده است. این روش برای افرادی که در آشنایی با افراد جدید خجالتی هستند، راه مناسبی است.

در گذشته ازدواج کردن بسیار راحت تر بوده است. امروزه با ماشینی شدن زندگی، برخی افراد تمایل به آشنایی با همسرشان از طریق سایت های همسریابی معتبر دارند. اما پیشنهاد ما این نیست. ما دنیای مجازی را برای ازدواج توصیه نمی کنیم. در ایران افراد زیادی از طریق این سایت ها تمایل به ازدواج موقت، دوستی، ازدواج دوم و یا کلاهبرداری هستند. بنابراین اعتماد کردن سخت است. اما اگر برای کسانی که این روش را دوست دارند، توصیه هایی خواهیم کرد تا تجربه بدی را از این نوع آشنایی ها پشت سر نگذارند.

لیست سایت های همسریابی معتبر

طبق گفته سایت پلیس فتا در ایران تنها یک سایت مجاز به فعالیت همسریابی است. افرادی که تمایل به ازدواج از طریق سایت های همسریابی هستند می توانند به سایت رسمی همسریابی ایران https://hamsan.tebyan.net/ مراجعه کرده و با ثبت نام کردن در آن روند همسریابی را سریع تر طی کنند. این سایت همسریابی مذهبی توسط موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان و با همکاری معاونت ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش راه اندازی شده است.

سایت های همسریابی
سایت های همسریابی

نحوه فعالیت سایت همسریابی ایران

در سایت تبیان که تنها در مورد ازدواج دائم است، دختران و پسران با هم آشنا نمی شوند، بلکه واسطه های ازدواج که افرادی مانند پزشکان، استادان دانشگاه و روحانیون هستند، فعالیت می کنند. در حال حاضر نزدیک به 500 نفر واسطه ازدواج به صورت رایگان در این مجموعه فعالیت می کنند.

با توجه به تست شخصیتی که از مراجعان گرفته می شود، اگر مشخص شود شخص مورد نظر دارای اختلال شخصیتی است، قبل از هر چیز باید خود را درمان کند و برای ازدواج معرفی  نمی شود. در این سایت اطلاعاتی که دختران و پسران ثبت کرده اند، در اختیار واسطه های ازدواج قرار گرفته می شود.

ثبت نام در سایت همسریابی مجاز

در سایت همسریابی 10 دسته اطلاعات باید ذکر شود. اطلاعات فردی، خانوادگی، تحصیلی، شغلی، ظاهری، اقتصادی، اطلاعات تماس، توانایی ها و خواسته ها. در این قسمت ها باید ریز اطلاعات را ذکر کند. مثلا نوع پوشش و همچنین تناسب اندام باید ذکر شود. در ا[ر نیز دو تست روانشناسی گرفته می شود.

در این سایت معرفی دختر و پسر به یکیدیگر از طریق خانواده ها صورت میگیرد. بنابراین اطلاع خانواده ها از ضروریات است. پس از معرفی دو نفر با یکدیگر زیر نظر خانواده ها ملاقات خواهند کرد. چنانچه صحبت هایشان به نتیجه نرسید، نتیجه از طریق سایت به خانواده ها اعلام خواهد شد. ولی در صورتی که نتیجه بخش باشد، حداکثر تا جلسه پنجم به مراکز مشاوره معرفی می شوند و می توانند از مشاوره پیش از ازدواج کمک گرفته و بهترین نتیجه را کسب کنند.

این سایت تا 4 سال زندگی زوجین را رصد خواهد کرد و هر 6 ماه یکبار کارشناسان مرکز با آنها ملاقات خواهند کرد و در صورت وجود مشکل برای رفع آن کمک خواهند کرد.

مرکز مشاوره نیک همراه با داشتن کادری مجرب و متخصص در زمینه مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره ازدواج و مشاوره خانواده، همراه همیشگی شما خواهد بود. این مرکز با مشاوره حضوری و مشاوره تلفنی در خدمت هموطنان عزیز می باشد.

021-28424894

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.