راه های دوست داشتن همسر

چگونه همسر خود را بهتر دوست داشته باشم؟

0 ۹۷۶

عشق به طور طبیعی ایجاد می شود. ما همسر خود را دوست نداریم، به این دلیل که کسی به ما گفته او را دوست داشته باشیم. باید این احساس را از درون به دست آورید. باید احساس کنید که این مرد شایسته عشق شماست. وقتی در آن حالت دلبستگی عاطفی قرار گرفتید، دیگر نیازی به جستجوی پاسخ در بیرون نیست. با این وجود، طی سالیان متمادی، برخی از صفات متداول از طرف زنانی که عاشق همسرشان هستند، کشف شده است. در مقاله راه های دوست داشتن همسر در مورد نحوه عشق به همسرتان گفته ایم. همچنین به شما می گوییم چگونه می توانید بار دیگر عشق را در ازدواج زنده کنید.

راه های دوست داشتن همسر

چگونه همسر خود را بهتر دوست داشته باشید؟ بله، ما می گوییم “بهتر”، زیرا می دانیم که شما همسر خود را دوست دارید و می خواهید آن را توسعه دهید. بنابراین، می خواهید بدانید که چگونه همسر خود را بیشتر دوست داشته باشید. در اینجا چند مورد آسان و کاربردی را ذکر کرده ایم:

1. به خود اطمینان داشته باشید:

باید در مورد عشق خود اطمینان داشته باشید. باید اطمینان داشته باشید که فرد مناسبی برای شریک زندگی خود هستید و باور کنید که شوهرتان بیش از هر کس دیگری شما را دوست دارد. این حس به شما شجاعت می بخشد که نه تنها همسرتان را دوست داشته باشید بلکه آن را هم ابراز کنید.

2. بدون قید و شرط او را دوست داشته باشید:

منتظر دیدن او با معیارهای خاص نباشید. عشق یک دستگاه ورودی-خروجی نیست. شما نمی توانید صبر کنید تا او یک الماس برای شما بخرد یا شما را به یک سفر لذت بردن ببرد. بدون توجه به این که انتظارات شما را برآورده می کند، او را با عشق بپذیرید، زیرا عشق احساسی است که نمی تواند کنترل شود.

3. زمان با کیفیتی را با هم سپری کنید:

حتماً هر روز حداقل یک ساعت در کنار هم بمانید. مدتی را برای او اختصاص دهید، از او بپرسید که روز او چگونه بوده است و در مورد خودتان نیز به او بگویید، یا به سادگی در مورد اخبار بحث کنید. کارهایی را انجام دهید که مورد علاقه هر دو شماست، اما مهمترین چیز این است که وقت خود را در کنار هم گذرانید.

4- با او مشورت کنید:

شما دو پیشنهاد شغلی در دست دارید. ممکن است یکی از آنها تصمیم بگیرید، اما قبل از اینکه نظر شوهرتان را بپرسید، تصمیم نگیرید. به آنچه می گوید گوش دهید زیرا ممکن است بهتر بتواند دو پیشنهاد را تحلیل کرده و بینش جدیدی در مورد آنها به شما ارائه دهد. به نظر او ارزش دهید اگر هنوز هم می خواهید کارها را به روش خود انجام دهید، پس نظر خود را با او در میان بگذارید و به یک اجماع برسید.

5. توجه خود را به او نشان دهید:

لازم نیست صبر کنید تا او بیمار شود تا نشان دهد که از او مراقبت می کنید. صبح او را با یک فنجان قهوه از خواب بیدار کنید، او را خوشحال کنید و وقتی به خانه می آیید به او خوش آمدید بگویید یا یک ماساژ گرم به او بدهید. همه این حرکات نشان می دهد که شما از او مراقبت می کنید.

6. لحظات گرم جنسی را تجربه کنید:

چگونه عشقی پرشور به همسر خود ببخشید؟ به او نشان دهید که چه کاری می توانید برای خوشحال کردن او انجام دهید. با حرکات خود او را شگفت زده کنید.  جسور باشید، اولین حرکات را انجام دهید و ببینید که چگونه او از آن لحظات لذت می برد. همینجا متوقف نشو آنچه را که از او می خواهید به او بگویید، او را تشویق کنید که با شما شیطنت کند تا بتوانید به همان اندازه که انجام می دهد از رابطه جنسی لذت ببرید.

7. به او گوش دهید:

بگذارید او صحبت کند و به آنچه می گوید گوش دهید. به جای پرش برای نتیجه گیری، دیدگاه او را درک کنید. به این ترتیب، حتی بزرگترین اختلافات بین شما می تواند به طور دوستانه حل شود.

8. او را اول قرار دهید:

این بدان معناست که شما قبل از تصمیم گیری در مورد او فکر می کنید یا هر کاری را انجام می دهید. یک مثال ساده؛ قبل از غذا درست کردن، فکر کنید که آیا او دوست دارد آن روز کلم بروکلی یا اسفناج بخورد. هنگام خرید لباس، فکر کنید که شوهرتان آن را دوست دارد یا خیر.

9. به او افتخار کنید:

به همه بگویید که او را دوست دارید. درباره او خوب صحبت کنید. با دوستان و خانواده خود در مورد دستاوردها و استعدادهای او حرف بزنید. دستش را بگیرید یا به او نگاه کنید و هنگام خارج شدن از خانه لبخند دلپذیری به او هدیه بدهید. این حرکات کوچک باعث می شود که به عشق شما اعتماد داشته باشد و به آن افتخار کند.

10- به او حریم خصوصی بدهید:

با خواندن پیام های او یا گوش دادن به مکالمات وی از کنجکاوی به او دلخور نشوید. هنگامی که او به همراه دوستانش به بیرون می رود ، خیلی کنجکاو نباشید تا بفهمید دوستان وی چه کسانی هستند. او شما را در مورد مواردی که به طور مستقیم با شما ارتباط دارند ، به روز خواهد کرد. او همچنین در مورد دوستان خود با شما صحبت خواهد کرد و به عنوان و وقتی ممکن است کار کند. با این حال ، اگر او را به خیانت یا رازداری شک دارید ، ممکن است کمی این قانون را خم کنید.

11. بهترین دوست او شوید:

اگر بهترین دوست او باشید، لازم نیست نگران نکات فوق باشید. او می داند شما هر زمان نیاز به صحبت یا مشاوره گرفتن دارید، فرد مورد علاقه شماست. می توانید با به دست آوردن اعتماد او و با حمایت از او بهترین دوست او شوید.

12. بخندید:

با هم بخندید. یک شوخ طبعی، تماشای فیلم های خنده دار و لذت بردن از لحظات. اینها می تواند مواردی باشد که فقط شما را می خنداند و لحظات شما را لذت بخش خواهد کرد. به یاد داشته باشید، زوجی که با هم می خندند در کنار هم می مانند.

13. اختلافات را مدیریت کنید:

تمام لحظات زندگی شما فقط برای خندیدن نیست. در هر رابطه فراز و نشیب هایی وجود دارد و ازدواج نیز از این قاعده مستثنی نیست. شما نیز مجموعه اختلافات و نزاع های خود را خواهید داشت. اما اگر با چنین امور ریز و درشتی دست و پنجه نرم کنید، باز هم می توانید همسرتان را دوست داشته باشید. در آخر احساس افسردگی و ناامیدی نکنید.

چند مورد از موارد ذکر شده را تیک زده اید و چند مورد را یادداشت کرده اید تا با انجام آنها عشق خود را بیشتر کنید؟ اما آیا شوهر شما می داند که شما فوق العاده او را دوست دارید؟

راه های دوست داشتن همسر
راه های دوست داشتن همسر

چگونه عشق خود را به همسرم بیان کنم؟

حرکات خاص به شما در ابراز عشق به همسرتان کمک می کند. پس از همه ، آیا نمی خواهید که او بداند که چقدر او را دوست دارید؟

1. با او بازی کنید:

بازی کارت یا تنیس یا هر بازی مورد علاقه او را انجام دهید. اگر او یک ورزشکار است، همراه با او ورزش کنید. انجام فعالیتهای مورد علاقه شوهرتان شما را به او نزدیک می کند و او از تلاشهای شما قدردانی می کند.

2. به روشی که دوست دارد لباس بپوشید:

چند لباس مورد نظر خود را بخرید. از او بپرسید که او دوست دارد چه چیزی بپوشید، در خرید از او کمک بخواهید. همچنین چند لباس سکسی بخرید و در لحظات خصوصی او را غافلگیر کنید. همه این حرکات تجلی عشق شما به اوست.

3. با هدیه او را سورپرایز کنید:

همیشه پذیرنده نباشید، هدیه دهنده نیز باشید. هدایای مفیدی به شوهر خود بدهید. سلیقه او را در نظر بگیرید و آنچه را که نیاز دارد درک کنید. این به شما کمک می کند، موارد مناسبی را برای او خریداری کنید و خوشحال خواهد شد که آن هدایا را از شما گرفته است.

4. نامه های عاشقانه بنویسید:

آخرین باری بود که چیزی برای شوهرت نوشتی، کی بود؟ نامه های عاشقانه ممکن است یک ایده قدیمی در دوره تلگرام و واتس اپ باشد اما هنوز هم مرتبط است. یک نامه زیبا و دست نویس می تواند احساسات شما را بیان کند.

5- از او چند درس بگیرید:

خوب، علاوه بر دروس عشق، ممکن است از او بخواهید که یک بازی یا هنری را که در آن خوب است به شما بیاموزد. از او بخواهید که به شما بیاموزد که رانندگی کنید، روی بوم نقاشی کنید یا یک کاردستی درست کنید. این ایده برای این است که وقت با کیفیتی را سپری کنید، و این فرصت برای شما باشد که از استعدادهای او قدردانی کنید.

6. نیازی به دلیلی برای بغل کردن و بوسه ندارید:

منتظر زمان خواب برای آغوش گرفتن و بوسیدن او نباشید. وقتی او بیرون می رود، او را ببوسید، هنگام بازگشت او از کار، باز هم او را ببوسید، با نگاهی شیطنت آمیز به او بگویید که در مورد او فکر می کنید، او را در آغوش بگیرید، تماس بدنی باعث افزایش صمیمیت خواهد شد.

7. واکنش نشان ندهید:

وقتی شوهرتان عصبانی است، با تلافی واکنش نشان ندهید. صبر کنید زمان بگذرد تا او آرام شود. در حقیقت، سکوت شما او را زودتر از موعد طبیعی سردتر خواهد کرد، زیرا متوجه تقصیر خود می شود. پس از حل شدن مسائل، در مورد موضوع صحبت کنید. این باعث احترام او به شما می شود.

وقتی همه چیز خوب است و وقتی زندگی کاملاً راحت پیش می رود، روابط شما قوی خواهد بود. اما رابطه وقتی آزمایش شود که مجبور به مواجهه با آشفتگی شود.

چگونه دوباره همسر خود را دوست داشته باشید:

تلاطم ها به صورت مشکلات مالی، عاطفی یا جسمی به وجود می آیند. اگر او شغل خود را از دست داده است، یا خیانت دیده اید، یا بحتی خیانت کرده اید و علاقه خود را از دست داده اید، باید چه کار کنید؟

امید را از دست ندهید زیرا می توان دوباره عشق را به وجود آورد، به شرط آنکه مصمم باشید تا روابط خود را دوباره برقرار کنید و هنوز هم یکدیگر را دوست داشته باشید.

1. به چیزهای خوب در او نگاه کنید:

این واقعیت که شما به طور داوطلبانه با او ازدواج کرده اید بدان معنی است که جنبه های خاصی از او را دوست دارید. شما باید طبیعت، ظاهر، رفتار یا چیز دیگری را دوست داشته باشید. به آن نکات مثبت نگاه کنید و می دانید که او به آن اندازه که فکر می کنید بد نیست.

2. از انتقاد کردن او دست بردارید:

وقتی شروع به دیدن چیزهای خوب در شوهر خود کردید، از انتقاد کردن او دست بر خواهید داشت. و وقتی جلوی انتقاد خود را بگیرید، می توانید چیزهای خوبی را در او مشاهده کنید. هر دو بهم پیوسته اند. شما از او انتقاد می کنید زیرا می خواهید درباره او نظر منفی داشته باشید. اما وقتی تصمیم گرفتید که دوباره او را دوست داشته باشید، نظرات منفی کاهش می یابد.

3. چشم انداز او را درک کنید:

تصور کنید ، همسرتان به شما پیشنهاد کرده است که برای چند روز به خانه والدین خود بروید. او ممکن است این پیشنهاد را برای استراحت کردن شما ارائه دهد، اما شما ممکن است فکر کرده باشید که او می خواهد شما را دست به سر کند و با دوستانش وقت بگذراند. سعی کنید به اندازه کافی بالغ شوید تا دیدگاه شوهرتان را بفهمید.

4. به موقع برگردید:

ممکن است اکنون از همسرتان دور شوید، اما در گذشته نمی توانستید لحظه ای از او جدا شوید. به اوقات خوبی که در زندگی داشتید، بیاندیشید. زمانی که هر دو در تعطیلات عاشقانه به سر می برید، تاریخهای حساس را پشت سر می گذارید، یا به راحتی با یک لحاف در خانه در حال تماشای برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود هستید. آنها احساسات شما را دوباره بیدار می کنند، و شما ممکن است بخواهید دوباره برای این رابطه تلاش کنید.

با مطالعه مقاله راه های دوست داشتن همسر می توانید در بهبود روابط خود تلاش کنید. در این زمینه اگر تجربه ای دارید یا نیاز به مشاوره دارید، می توانید با مشاوره ازدواج نیک همراه در میان بگذارید.

021-28424894

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.