شوهرم به زنان دیگر توجه دارد ، چه کنم؟

رفتار با همسری که با زنان دیگر گرم میگیرد

0 754

مشکلات بسیاری وجود دارد که باعث می شود رابطه بین زن و شوهر رو به سردی برود. یکی از این مشکلات اشتیاق مردان به زنان دیگر است. البته در اکثر موارد مردان این حقیقت را مخفی و یا انکار می کنند. البته نمی گویم که همه مردان فریبکار و یا دروغگو هستند، اما انکار کردن این موضوع جزئی از طبیعت آنهاست. مقاله شوهرم به زنان دیگر توجه دارد ، راهنمای خوبی برای کسانی است که با این بحران مواجه شده اند.

شوهرم به زنان دیگر توجه دارد

زنان باید روانشناسی مردان را درک کنند و تا زمانی که توجه آنها به یک زن دیگر، به یک موضوع مهم تبدیل نشده، آن را به عنوان یک مسئله جدی در نظر نگیرند. افراد با کنترل بیش از حد، جاسوسی و بازرسی، روابط خود را خراب می کنند و شریک جنسی خود را در تنگنا قرار می دهند. به یاد داشته باشید نمی توانید کسی را متوقف کنید یا با زور و فشار رفتار او را تغییر دهید. با این کار تنها دعوا و جروبحث خواهید داشت و ممکن است باعث ایجاد فاصله شود و در نهایت رابطه تان پایان یابد.

اما اگر احساس کردید که توجه همسرتان به زنان دیگر بسیار زیاد بوده و فکر و ذهن شما را به هم ریخته است، نیاز دارید که در مورد شیوه زندگیتان تجدیدنظر کنید. مردانی که با زن ها زیاد گرم میگیرند باعث آزرده خاطر شدن خانم خود می شوند و این تربیت غلطی است که در جامعه رواج پیدا کرده اما نوعی خیانت به همسر است. یکی از همراهان ما در این مورد سوال پرسیده اند که به آن پاسخ داده ایم.

شوهرم به زنان دیگر توجه دارد
شوهرم به زنان دیگر توجه دارد

چگونه می توان با کسی که زیادی با دیگران گرم می گیرد کنار آمد؟

دو سال از نامزدی ام می گذرد. نامزدم مدام با زنان دیگر گرم می گیرد. وقتی با هم هستیم به زنان دیگر زل می زند. به خصوص به جاهای خاصی از بدن آنان خیره می شود. او این کارها را درست جلوی چشم من می کند. وقتی به او می گویم از این کارش ناراحت می شوم، می گوید چیز مهمی نیست، فقط می خواسته خودمانی و دوستانه به نظر برسد و نظر خاصی نداشته و دست آخر هم مرا به حسود بودن متهم می کند و می گوید که زیادی بدگمان هستم.

نظر شما چیست؟

  • نظر من مهم نیست. نظر خودتان چیست؟

اگر گمان می کنید که او با شما طوری رفتار می کند که انگار آشغال هستید، درست فکر کرده اید. او شما را بی اهمیت می انگارد. لازم نیست من بر عقیده و نظر شما صحه بگذارم. اما چون پرسیده اید، نکته ی کوچکی را به نظر شما اضافه می کنم. عمل نامزد شما عملی است ناشایست و به دور از احترام.

من چنین رفتاری را “هدر دادن انرژی جنسی” می نامم. ممکن است او در عمل کار خاصی نکند اما در ذهن خود شهوت رانی می کند و چه بسا در این زمینه پیشروی هم بکند…….

در مورد اتهامی که به شما زده بود که زیادی بدگمان اید و حسود نیز هستید، باید بگویم ابن شعار روز برخی از مردان و زنانی است که می خواهند با استفاده از این شعارها بر نامزد/همسر خود تسلط کافی داشته باشند تا بدین وسیله بتوانند احساسات او را نادیده بگیرند و کاری کنند که طرف باورش شود مشکل از خودش است.

در دام این اشتباه نیفتید و اجازه ندهید زشتی کاری را که می کند کوچک جلوه دهد.

هنگامی که انسان زیبایی را می بینید:

یک بخش دیدن زیبایی اوست و بخش دیگر لذت بردن از آن زیبایی و بخش سوم هم شهون رانی در ذهن و خیال.

این سه حالت با هم فرق می کنند.

  • بخش اول دیدن زیبایی و ستایش آن است.
  • بخش دوم به نوعی زیرپا گذاشتن موقتی تعهد جنسی نسبت به همسرتان است.

هنگامی که نامزد/همسرتان کار دوم را می کند برای چند ثانیه هم که شده در کنارتان حضور ندارد. اگر شما متوجه غیبت ذهنی او شده اید، درست احساس کرده اید. او در واقع در آن لحظات که غرق زیبایی و لذت بردن از آن بوده در کنار شما و در رابطه با شما حضور نداشته است.

اجازه بدهید برای یک لحظه هم که شده طرف نامزدتان را بگیریم چرا که متآُسفانه اجتماع ما به مردان چنین آموزش می دهد و این رفتار های غیر محترمانه ای را که با زنان می شود، تشویق می کند. رفتارهایی نظیر چشمک زدن که به نوعی جزو مهارت ها و زرنگی های مرد به شمار می آید. اما هنگامی که چنین رفتارهایی باعث متلاشی شدن روابط می شوند، اجتماع از پرداختن به آن روی گردان می شود.

از طرف دیگر ممکن است نامزدتان مرد خوبی باشد، اما به خوبی تربیت نشده باشد و متوجه نباشد که این رفتارش چگونه باعث ناراحتی شما می شود. یا ممکن است نامزدتان هرگز مرد خوبی نباشد و حتی برایش اهمیت نداشته باشد که شما ناراحت می شوید.

سعی کنید بدون این که او را سرزنش کنید، نظر و طرح های خود را در این زمینه با او در میان بگذارید تا بفهمد رفتار و اعمالش شما را رنجانده است.

به او بگویید خودتان را بیشتر از این حرف ها دوست دارید که بخواهید به چنین رابطه ای پایبند بمانید.

در مسیر زندگی گاهی زن و شوهر نیاز دارند که از کسی راهنمایی و مشورت بگیرند. گروه مشاوره ازدواج و خانواده نیک همراه با مشاوره های حضوری، آنلاین و تلفنی شما را در بهبود زندگیتان یاری خواهد کرد.

021-28424894

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.