زن ها شیفته رابطه جنسی با چه مردانی هستند؟

3 5,827

در اکثر مواقع کسی که برای رابطه جنسی پیش قدم می شود، مرد است و در برخی مواقع زنان خواسته های جنسی خود را مطرح نکرده و با بی میلی و گاهی اجبار او را در این ارتباط مشایعت می کنند.

اکثر خانم ها میل زیادی برای برقراری رابطه جنسی با شوهرشان ندارند. اغلب مردان هستند که پیشنهاد یک رابطه را به همسر دلبندشان می دهند.

اما واقعیت این است که خیلی از زنان سرد مزاج نیستند و در کنار یک همسر تحریک کننده، از موجوداتی ترسو و متنفر از رابطه جنسی به قهرمانان داستان های عشقی تبدیل می شوند.

مردانی که شریک جنسی خوبی خواهند بود

این مشخصات مردهایی است که برای همسرشان شریک جنسی خوبی هستند و خانم ها شیفته آمیزش جنسی با آنها هستند. شما هم می توانید چنین رفتار کنید:

 1. مردهایی که در بستر نیز با همسرشان صحبت می کنند. آقایونی که نمی خواهند احساساتشان را با کلمات عاشقانه در حین رابطه جنسی بیان کنند، به این نکته دقت کنند که بیان احساسات عاشقانه در قبل، هنگام و بعد از نزدیکی به زن احساس محبوبیت و امنیت می دهد.
 2. مردهایی که به آرامی و با ملایمت عشق ورزی می کنند. برای تحریک همسرشان وقت صرف می کنند و به او فرصت می دهند تا شعله ی شهوتش به آرامی روشن شود.
 3. مردهایی که در بوسیدن مهارت دارند. هر بوسه عاشقانه که بر لبان همسرتان می زنید، به مانند پیامی پرقدرت بر قلب همسرتان فرود می آید و او را شعله ور سازد.
 4. مردهایی که با چشمان خود به همسرشان نشان می دهند او را دوست دارند و به او عشق می ورزند. این را بدانید که ارتباط چشمی بین دو نفر نیرومند ترین و موثرترین ارتباطات است که پیامدش فعال شدن چرخه های دیگر بدن هر دو طرف است، پس با نگاهی عاشقانه به همسرتان احساس محبوبیت بدهید و از مزایای این ارتباط لذت ببرید.
 5. مردهایی که با موهای همسرشان بازی می کنند. فکر نمی کنم هیچ زنی در دنیا وجود داشته باشد که در هنگام معاشقه از چنگ زدن دستهای همسرش در موهای سرش لذت نبرد !
 6. مردهایی که در تحریک کردن همسرشان به وسیله لمس کردن مهارت دارند. زنها در پروسه آمادگی برای نزدیکی نیاز دارند که با نوازش و لمس، آماده عملیات جنسی شوند.
 7. مردهایی که از ماساژ دادن به همسر خود لذت می برند. زبان عشق، لمس کردن است. دستهای شما زایده هایی فیزیکی نیستند بلکه فرستده هایی قوی اند که نیروی جنسی شما را منتقل می کنند. با نوازشی عاشقانه معنای واقعی این جمله را درک کنید.
 8. مردهایی که عشق خود را در بیرون از اتاق خواب نیز به همسرشان نشان می دهند و او را به احساس و باور محبوبیت وادار می کنند . یک «دوستت دارم» ، یک شاخه گل ، یک اس ام اس عاشقانه و یک تک زنگ نیم روزی که به همسرتان احساس محبوبیت بدهد، می تواند در شب هنگام به طوفانی عشقی تبدیل شود.
 9. مردهایی که به همسرشان وفادارند .فراموش نکنید اگر همسرتان حس کند تنها شریک لحظه های لذت تان است، تلاش بیشتری برای لذت بردن مضاعف شما می کند.
 10. مردهایی که پیش از عشق ورزی خود را به لحاظ فیزیکی و جسمانی آماده می کنند. کارهایی ماننده خوشبو کردن دهان، ازاله موهای زائد، عطر زدن و دوش گرفتن می توانند برای آماده کردن جسمی شما موثر باشند.
3 Comments
 1. فرهاد یوسفی says

  سلام

  شما استادانه نوشتید و چون من اغلب این روش ها را انجام می دهم کاملا موفق بوده و هستم و همسرم بشدت از من حرف شنوی دارد .
  کمکم می کنید سوال کنم

 2. سجاد says

  با سلام من هسمرم ۳ ماهه باهم سکس نکردیمه هرسری یه بهونه میاره به زور بعد سه ماه باهم انجام داد به زور یک بار هم بهم خیانت کرد ولی بخشیدمش هر راهی رو میرم نتیجه نمیگیرم میگه تو نیمه گمشده من نیستی در صورتی که دخترا وزنا عاشق اینن یه شوهری مثل من داشته باشه به نظر ت باید چوار کنم

  1. مریم عبدالهی says

   سلاو و وقت به خیر
   مسئله ای رو که شما اشاره کردین حتما باید بررسی های بیشتری بشه اینکه چه تفاوتهایی در نیازهای اصلی شما و همسرتون وجود داره انتظار و توقعات شما و همسرتون چی و اینکه از نظر شخصیتی چه ویژگیهایی هر کدوم دارید. و حتما حتما باید با هم پیش مشاور برید چرا که در دراز مدت دچار مشکلات خیلی بیشتری میشوید

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.