زن ها شیفته رابطه جنسی با چه مردانی هستند؟

چه ویژگی هایی در مردان، زنان را به رابطه جنسی علاقه مند خواهد کرد

3 16,831

از زمان تولد به دختران آموزش داده می شود که باید خیلی از مسائل را رعایت کنند. مخصوصا در فرهنگ ایرانیان صحبت حتی در مورد مسائل جنسی در بین دختران زشت است و اگر دختری بخواهد در مورد نیازهای جنسی خود صحبت کند، پسندیده نمی باشد. بنابراین در اکثر مواقع کسی که برای رابطه جنسی پیش قدم می شود، مرد است و در برخی مواقع زنان خواسته های جنسی خود را مطرح نکرده و با بی میلی و گاهی اجبار او را در این ارتباط مشایعت می کنند.

بهبود رابطه جنسی در بین زوجین

اکثریت بانوان ایرانی میل زیادی برای برقراری رابطه جنسی با شوهرشان ندارند و این یکی از موضوعاتی است که مردان را آزار می دهد و کم کم رابطه زناشویی را رو به سردی می کشاند و از مهمترین دلایلی که زوجین به هم خیانت می کنند، می باشد.

واقعیت این است که خیلی از زنان سرد مزاج نیستند و در کنار یک همسر تحریک کننده، از موجوداتی ترسو و متنفر از رابطه جنسی به قهرمانان داستان های عشقی تبدیل می شوند. پس اگر مردان یاد بگیرند که چگونه با همسرشان برخورد کنند، شریک جنسی شان نیز لذت خواهد برد و به رابطه جنسی علاقه مند می شود. 

رابطه جنسی
رابطه جنسی

مردانی که شریک جنسی خوبی خواهند بود

رختخواب جایی است که اعتماد، نزدیکی و لذت بردن در بین زن و شوهر شکل می گیرد. اگر مردان بتوانند برای همسرشان شریک جنسی خوبی باشند، بسیاری از مشکلاتشان رفع خواهد شد. در ادامه مشخصات مردانی که برای همسرشان شریک جنسی خوبی هستند و خانم ها شیفته آمیزش جنسی با آنها هستند، ذکر شده است. شما هم می توانید چنین رفتار کنید:

مهارت های گفتاری
 1. مردهایی که در بستر نیز با همسرشان صحبت می کنند. آقایونی که نمی خواهند احساساتشان را با کلمات عاشقانه در حین رابطه جنسی بیان کنند، به این نکته دقت کنند که بیان احساسات عاشقانه در قبل، هنگام و بعد از نزدیکی به زن احساس محبوبیت و امنیت می دهد.
 2. مردهایی که عشق خود را در بیرون از اتاق خواب نیز به همسرشان نشان می دهند و او را به احساس و باور محبوبیت وادار می کنند . یک «دوستت دارم» ، یک شاخه گل ، یک اس ام اس عاشقانه و یک تک زنگ نیم روزی که به همسرتان احساس محبوبیت بدهد، می تواند در شب هنگام به طوفانی عشقی تبدیل شود.
مهارت های رفتاری
 1. مردهایی که پیش از عشق ورزی خود را به لحاظ فیزیکی و جسمانی آماده می کنند. کارهایی ماننده خوشبو کردن دهان، ازاله موهای زائد، عطر زدن و دوش گرفتن می توانند برای آماده کردن جسمی شما موثر باشند.
 2. مردهایی که به آرامی و با ملایمت عشق ورزی می کنند. برای تحریک همسرشان وقت صرف می کنند و به او فرصت می دهند تا شعله ی شهوتش به آرامی روشن شود.
 3. مردهایی که با چشمان خود به همسرشان نشان می دهند او را دوست دارند و به او عشق می ورزند. این را بدانید که ارتباط چشمی بین دو نفر نیرومند ترین و موثرترین ارتباطات است که پیامدش فعال شدن چرخه های دیگر بدن هر دو طرف است، پس با نگاهی عاشقانه به همسرتان احساس محبوبیت بدهید و از مزایای این ارتباط لذت ببرید.
 4. مردهایی که به همسرشان وفادارند .فراموش نکنید اگر همسرتان حس کند تنها شریک لحظه های لذت تان است، تلاش بیشتری برای لذت بردن مضاعف شما می کند.
مهارت های جنسی
 1. مردهایی که با موهای همسرشان بازی می کنند. فکر نمی کنم هیچ زنی در دنیا وجود داشته باشد که در هنگام معاشقه از چنگ زدن دستهای همسرش در موهای سرش لذت نبرد !
 2. مردهایی که در بوسیدن مهارت دارند. هر بوسه عاشقانه که بر لبان همسرتان می زنید، به مانند پیامی پرقدرت بر قلب همسرتان فرود می آید و او را شعله ور سازد.
 3. مردهایی که در تحریک کردن همسرشان به وسیله لمس کردن مهارت دارند. زنها در پروسه آمادگی برای نزدیکی نیاز دارند که با نوازش و لمس، آماده عملیات جنسی شوند.
 4. مردهایی که از ماساژ دادن به همسر خود لذت می برند. زبان عشق، لمس کردن است. دستهای شما زایده هایی فیزیکی نیستند بلکه فرستده هایی قوی اند که نیروی جنسی شما را منتقل می کنند. با نوازشی عاشقانه معنای واقعی این جمله را درک کنید.

رابطه جنسی یکی از مهمترین مسائلی است که به استحکام روابط بین زوجین کمک می کند. در صورتی که این بعد از زندگی را نادیده بگیرید و یا کم توجهی کنید، پایه های زندگی سست خواهد شد. اگر در این موارد دچار بحران شده اید، مرکز مشاوره نیک همراه آمادگی لازم برای کمک به زوجین دارد.

این مرکز علاوه بر مشاوره حضوری، با مشاوره تلفنی و همچنین مشاوره از طریق واتساپ، در استحکام روابط بین زوجین نقش موثری ایفا خواهد کرد.

021-28424894

3 Comments
 1. فرهاد یوسفی says

  سلام

  شما استادانه نوشتید و چون من اغلب این روش ها را انجام می دهم کاملا موفق بوده و هستم و همسرم بشدت از من حرف شنوی دارد .
  کمکم می کنید سوال کنم

 2. سجاد says

  با سلام من هسمرم ۳ ماهه باهم سکس نکردیمه هرسری یه بهونه میاره به زور بعد سه ماه باهم انجام داد به زور یک بار هم بهم خیانت کرد ولی بخشیدمش هر راهی رو میرم نتیجه نمیگیرم میگه تو نیمه گمشده من نیستی در صورتی که دخترا وزنا عاشق اینن یه شوهری مثل من داشته باشه به نظر ت باید چوار کنم

  1. مریم عبدالهی says

   سلاو و وقت به خیر
   مسئله ای رو که شما اشاره کردین حتما باید بررسی های بیشتری بشه اینکه چه تفاوتهایی در نیازهای اصلی شما و همسرتون وجود داره انتظار و توقعات شما و همسرتون چی و اینکه از نظر شخصیتی چه ویژگیهایی هر کدوم دارید. و حتما حتما باید با هم پیش مشاور برید چرا که در دراز مدت دچار مشکلات خیلی بیشتری میشوید

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.