زن ها شیفته رابطه جنسی با چه مردانی هستند؟

چه ویژگی هایی در مردان، زنان را به رابطه جنسی علاقه مند خواهد کرد

9 61,579

از زمان تولد به دختران آموزش داده می شود که باید خیلی از مسائل را رعایت کنند. مخصوصا در فرهنگ ایرانیان صحبت حتی در مورد مسائل جنسی در بین دختران زشت است و اگر دختری بخواهد در مورد نیازهای جنسی خود صحبت کند، پسندیده نمی باشد. بنابراین در اکثر مواقع کسی که برای رابطه جنسی پیش قدم می شود، مرد است و در برخی مواقع زنان سکس و خواسته های جنسی خود را مطرح نکرده و با بی میلی و گاهی اجبار او را در این ارتباط مشایعت می کنند.

بهبود رابطه جنسی در بین زوجین

اکثریت بانوان ایرانی میل زیادی برای برقراری رابطه جنسی با شوهرشان ندارند و این یکی از موضوعاتی است که مردان را آزار می دهد و کم کم سکس زن و مرد را رو به سردی می کشاند و از مهمترین دلایلی که زوجین به هم خیانت می کنند، می باشد.

واقعیت این است که خیلی از زنان سرد مزاج نیستند و در کنار یک همسر تحریک کننده، از موجوداتی ترسو و متنفر از رابطه جنسی به قهرمانان داستان های عشقی تبدیل می شوند. پس اگر مردان یاد بگیرند که چگونه با همسرشان برخورد کنند، شریک جنسی شان نیز لذت خواهد برد و به رابطه جنسی علاقه مند می شود. 

رابطه جنسی
رابطه جنسی

مردانی که شریک جنسی خوبی خواهند بود

رختخواب جایی است که اعتماد، نزدیکی و لذت بردن در بین زن و شوهر شکل می گیرد. اگر مردان بتوانند برای همسرشان شریک جنسی خوبی باشند، بسیاری از مشکلاتشان رفع خواهد شد. در ادامه مشخصات مردانی که برای همسرشان شریک جنسی خوبی هستند و خانم ها شیفته آمیزش جنسی با آنها هستند، ذکر شده است. شما هم می توانید چنین رفتار کنید:

مهارت های گفتاری
 1. مردهایی که در بستر نیز با همسرشان صحبت می کنند. آقایونی که نمی خواهند احساساتشان را با کلمات عاشقانه در حین رابطه جنسی بیان کنند، به این نکته دقت کنند که بیان احساسات عاشقانه در قبل، هنگام و بعد از نزدیکی به زن احساس محبوبیت و امنیت می دهد.
 2. مردهایی که عشق خود را در بیرون از اتاق خواب نیز به همسرشان نشان می دهند و او را به احساس و باور محبوبیت وادار می کنند . یک «دوستت دارم» ، یک شاخه گل ، یک اس ام اس عاشقانه و یک تک زنگ نیم روزی که به همسرتان احساس محبوبیت بدهد، می تواند در شب هنگام به طوفانی عشقی تبدیل شود.
مهارت های رفتاری
 1. مردهایی که پیش از عشق ورزی خود را به لحاظ فیزیکی و جسمانی آماده می کنند. کارهایی ماننده خوشبو کردن دهان، ازاله موهای زائد، عطر زدن و دوش گرفتن می توانند برای آماده کردن جسمی شما موثر باشند.
 2. مردهایی که به آرامی و با ملایمت عشق ورزی می کنند. برای تحریک همسرشان وقت صرف می کنند و به او فرصت می دهند تا شعله ی شهوتش به آرامی روشن شود.
 3. مردهایی که با چشمان خود به همسرشان نشان می دهند او را دوست دارند و به او عشق می ورزند. این را بدانید که ارتباط چشمی بین دو نفر نیرومند ترین و موثرترین ارتباطات است که پیامدش فعال شدن چرخه های دیگر بدن هر دو طرف است، پس با نگاهی عاشقانه به همسرتان احساس محبوبیت بدهید و از مزایای این ارتباط لذت ببرید.
 4. مردهایی که به همسرشان وفادارند .فراموش نکنید اگر همسرتان حس کند تنها شریک لحظه های لذت تان است، تلاش بیشتری برای لذت بردن مضاعف شما می کند.
مهارت های جنسی
 1. مردهایی که با موهای همسرشان بازی می کنند. فکر نمی کنم هیچ زنی در دنیا وجود داشته باشد که در هنگام معاشقه از چنگ زدن دستهای همسرش در موهای سرش لذت نبرد !
 2. مردهایی که در بوسیدن مهارت دارند. هر بوسه عاشقانه که بر لبان همسرتان می زنید، به مانند پیامی پرقدرت بر قلب همسرتان فرود می آید و او را شعله ور سازد.
 3. مردهایی که در تحریک کردن همسرشان به وسیله لمس کردن مهارت دارند. زنها در پروسه آمادگی برای نزدیکی نیاز دارند که با نوازش و لمس، آماده عملیات جنسی شوند.
 4. مردهایی که از ماساژ دادن به همسر خود لذت می برند. زبان عشق، لمس کردن است. دستهای شما زایده هایی فیزیکی نیستند بلکه فرستده هایی قوی اند که نیروی جنسی شما را منتقل می کنند. با نوازشی عاشقانه معنای واقعی این جمله را درک کنید.

رابطه جنسی یکی از مهمترین مسائلی است که به استحکام روابط بین زوجین کمک می کند. در صورتی که این بعد از زندگی را نادیده بگیرید و یا کم توجهی کنید، پایه های زندگی سست خواهد شد. اگر در این موارد دچار بحران شده اید، مرکز مشاوره نیک همراه آمادگی لازم برای کمک به زوجین دارد.

این مرکز با مشاوره ازدواج حضوری، با مشاوره تلفنی و همچنین مشاوره از طریق واتساپ، در استحکام روابط بین زوجین نقش موثری ایفا خواهد کرد.

021-28424894

9 Comments
 1. فرهاد یوسفی says

  سلام

  شما استادانه نوشتید و چون من اغلب این روش ها را انجام می دهم کاملا موفق بوده و هستم و همسرم بشدت از من حرف شنوی دارد .
  کمکم می کنید سوال کنم

 2. سجاد says

  با سلام من هسمرم ۳ ماهه باهم سکس نکردیمه هرسری یه بهونه میاره به زور بعد سه ماه باهم انجام داد به زور یک بار هم بهم خیانت کرد ولی بخشیدمش هر راهی رو میرم نتیجه نمیگیرم میگه تو نیمه گمشده من نیستی در صورتی که دخترا وزنا عاشق اینن یه شوهری مثل من داشته باشه به نظر ت باید چوار کنم

  1. مریم عبدالهی says

   سلاو و وقت به خیر
   مسئله ای رو که شما اشاره کردین حتما باید بررسی های بیشتری بشه اینکه چه تفاوتهایی در نیازهای اصلی شما و همسرتون وجود داره انتظار و توقعات شما و همسرتون چی و اینکه از نظر شخصیتی چه ویژگیهایی هر کدوم دارید. و حتما حتما باید با هم پیش مشاور برید چرا که در دراز مدت دچار مشکلات خیلی بیشتری میشوید

 3. فرهاد says

  سلام
  ممنون از سایت خوبتون
  ما حدود یه ماهه نامزد کردیم
  در طی این مدت چند بار باهم رابطه جنسی مقعدی داشتیم
  چیزی که منو آزار میده و خود همسرمم ازین قضیه ناراحته اینه که ایشون اصلا تحریک نمیشن ،درصورتی که قبل از دخول حدود یک ساعت معاشقه میکنیم و بدن همدیگرو نوازش میکنیم
  ایشون میگن که من فقط از بغل کردنت لذت میبرم و اصلا لذت جنسی حس نمیکنم
  بنظرتون چیکار باید کرد تا ایشون هم تحریک بشن؟
  لطفا سوال بنده توی سایت نمایش داده نشه و اگه مقدوره براتون پاسخ تون رو برام ایمیل کنید
  خیلی ممنون

  1. مریم عبدالهی says

   سلام آدرس ایمیلتون رو برام بفرستین

 4. سعید says

  من پسرم..29 سالمه پدر و مادرم خیلی اصرار به ازدواج من دارن گاهی اوقات تنهایی ازارم میده. من حتی یه دوس دختر ساده هم ندارم گاهی از روی تنهایی پتومو بغل میکنم فشار میدم. گاهی دلم میخواد با یکی صحبت کنم.دلم یکی و میخواد که بغلش کنم یه آغوش گرم و مورد اعتماد خلاصه چه از لحاظ جنسی و چه روحی و عاطفی فشار هستم اینم بگم اصلا زشت نیستم که نتونم پیدا کنم. دستمم به اندازه خودم و اداره یه زندگی به دهنم میرسه.
  اما میترسم. میترسم یه روز زنم بهم خیانت کنه و بهم توجه نکنه. اگه یه وقت مهریشو خواست چی؟
  اگه ولم کنه؟ اگه بی توجهی جنسی بهم بکنه و من سرد شم چی؟ اگه نتونم درکش کنم و بفهممش چی؟
  اگه دعوامون بشه چیکار کنم؟ باهاش بحث کنم؟ یا بیخیال نشنوم و رد شم؟ نمیدونم من هیچی نمیدونم
  خیییییلی دوست دختر پیدا کردم ولی موفق نشدم هیچکدومشون رو بیش از دو سه روز نگه دارم.
  خواهش میکنم جواب بدید من چمه؟

  1. مریم عبدالهی says

   سلام و وقت به خیر
   با توجه به مطالبی که عنوان کردیم شما ختما نیاز دارید که مهارتهایی را در ارتباط با روابط بین فردی باد بگیرید .
   ترسهاو نگرانیهایی که دارید نگرانیهای کاذبی هستند البته قابل ذکر است که علت ابن نگرانیها باید بررسی شود .
   با یک مشاوره درست و اصولی قبل از ازدواج و باد گرفتن مهارتها و تکنیک های آئین همسر داری قطعا از بسیاری از اتفاقاتی
   که در مورد آنها ترس و نگرانی دارید در امان میمانید . ولی اگر بدون مهارت و بدون شناخت دنیای ازدواج وارد آن شوید قطعا شکست
   خواهید خورد . خانواده هم نگرانیهای خودشان را برای شما دارند ویل با تجربه و آگاهیهایی که مربوط به دوران خودشان بوده و کمک
   زیادی به شما نخواهند کرد . پس پیشنهادم برای شما این است که حتما از سک مشاور زبده هم برای مهارتهای فردی و هم ازدواج کمک بگیرید .
   و به صورت حضوری از مشاوره های تخصصی استفاده کنید.

 5. محمدآذری says

  من ۳ تا بچه دارم و همسر روهم خیلی دوست دارم ولی ما جای کار میکنیم که بیشتر اوقات در کنار هم نیستیم وفقط شب ها همدیگرو میبینیم و این باعث شده که همسر به من خیانت کنه البته من ندیم ولی تو تلگرام که با هم نوشتاری هست فهمیدم که به من خیانت کرده و وقتی که من فهمیدم و بهش گفتم باگریه و التماس میگفت اونطوری که تو فکر میکنی نیست .من ندیم که در کنار هم باشن و شاید که سر کارم با هم باشن نمیدونم ولی خودش میگه من به تو خیانت نکردم و جون بچه هارو قسم میداد این سومین بار .من ازش حتی کارت عابر بانک هم که مال آن شخص بود گرفتم میگه همکارمه وتو کاری به این چیزها نداشته باش.خانم دکتر عبدالهی نمی دونم چه کار کنم .قسمش رو باور کنم وبه من نیز شکاک شده .میگم چرا اینکارو کردی میگه تو منو اذیت میکنی .لطفا جواب من و بدید و راهنماییم کنید

  1. مریم عبدالهی says

   سلام و وقت به خیر
   عزیزم اینکه همسر شما با فردی وارد رابطه شده باشه و شما از فضاهای مجازی و یا .. هر طریق ریگه ای
   که متوجه شده باشید باید به دنبال علل و عواملی که باعث این اتفاق شده باشید وقتی همچین روابطی
   اتفاق می افتد قطعا بین روابط زوجین خلا هایی وجود دارد و زوجین از شرابطی که دارند احساس رضایت کامل ندارند و
   در مورد مسائلی که بینشان وجود دارد نمیتوانند در مورد افکار و احساسشان صحبت کنند .
   پس در ابتدا باید نوع رابطه و خلاهایی که وجود دارد بررسی شود
   مهم است که حتما با کمک یک مشاور شما به نقاط ضعف و قوت رابطه خودتان آگاه شوید و مهم ترین قسمت این است که
   صرفا با قول دادن و تعهد دادن رفتار یک فرد تغببر نمی کند .
   شما هر دو باید مهارتهایی را بیاموزید که اشتباهات گذشته تکرار نشود و برای واکسینه شدن رابطه تان باید در رفتار هر دو شما تغییراتی
   اتفاق بیفتد که این تغییرات باید توسط یک مشاور آموزش داده شود

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.