مردان هوسباز را بهتر بشناسیم

آنها چگونه با شما رفتار می کنند؟

0 20,375

بطور معمول مردانی که در رابطه زناشویی خود به ارضاء کامل جنسی دست پیدا نمی کنند، بطور مداوم در پی کشف فردی زیباتر و جذابتر هستند که بتواند آنها را از لحاظ جنسی تامین نماید. به عبارت دیگر علت اصلی هوسرانی مردان، نرسیدن به ارضای کامل جنسی و گرسنگی جنسی است. مردان هوسباز تشنه تنوع و امیال جنسی هستند.

عامل دیگر در هوس بازی مردان کمرنگ شدن عشق در جامعه است، هرگاه عشق در روابط زناشویی جامعه کمرنگ شود، نارضایتی ها متولد می گردد، بنابراین تنوع طلبی جنسی با میزان عشق در جامعه رابطه عکس دارد. به بیان دیگر در جامعه ای که عشق معنای واقعی خود را از دست بدهد، مردان و زنان در پی تنوع طلبی و کسب لذت بیشتر وارد وادی هوس می شوند و بسیاری از معضلات اخلاقی و انحرافات جنسی در جامعه را سبب می شوند.

مردان هوسباز چگونه اند ؟

در روانشناسی مردان هوسباز، به راحتی و شناخت کمی می توان به این خصلت آنها پی برد. در ادامه مطلب شما را با ویژگی هایی از مردان هوسباز آشنا خواهیم کرد. آنها را به خاطر بسپارید.

پول زیادی خرج می‌ کند اما وقت نمی‌ گذارد

در واقع مردانی که در زمره گروه پولدارها قرار می گیرند، ناخودآگاه سرمایه بسیاری دارند که می توانند در راه رابطه جنسی خرج کنند. این افراد، شما را به وسیله انواع کادوها، شام در رستوران‌های لوکس و … بمباران عاطفی می کنند اما آنچه بسیار مهمتر از پول گذاشتن در رابطه است صرف وقت برای طرف مقابل است. در واقع شما باید ببینید طرف‌ مقابلتان تا چه میزان برای شما و شناخت شما وقت می‌گذارد!

مردان هوسباز
مردان هوسباز
فقط ساعت های بخصوصی به شما زنگ می‌ زند

ساعت رابطه‌ جنسی به ساعتی گفته می شود که فرد، وقت خوشگذرانی با دوستان، کار کردن یا هر مشغله دیگر خود را به اتمام رسانده و در پی رابطه‌ جنسی است. این ساعت برای افراد و گروه‌های سنی مختلف، متفاوت است. بعنوان مثال اگر فقط ۲ شب به بعد با شما تماس می گیرد باید هوشیارتر عمل کنید.

متعهد نمی‌ شود

مردها با دلایل مختلفی به رابطه متعهد نمی شوند. دقت داشته باشید که اگر مردی فقط به قسمت جسمی و فیزیکی یک رابطه علاقمند است به این معنا است که مسئولیت یک رابطه واقعی را قبول نخواهد کرد. علت دیگری که یک مرد متعهد نمی‌شود، می‌تواند این باشد که مایل است با هر تعداد زنی که می‌تواند، رابطه‌جنسی داشته باشد.

احساس می‌ کنید رابطه‌ تان فقط به رابطه‌ جنسی خلاصه می‌ شود

به این نکته توجه داشته باشید که بطور معمول روابطی که در آن رابطه‌ جنسی پیش از ازدواج اتفاق بیفتد معمولا با مشکل مواجه می‌شوند. اگر در رابطه ای هستید که بطور مداوم از شما درخواست رابطه جنسی می شود، آگاه باشید که طرف مقابلتان فقط بدنبال اینگونه روابط با شماست و اگر این وضعیت ادامه پیدا کند وضعیت شما بدتر و ارزش فردی شما زیر سوال خواهد رفت. دفت کنید که اگر شما برای فرد مهم باشید، قطعا برای تغییر رفتار خود با شما همکاری خواهد کرد پس با او صحبت کنید و اگر اینکار را نکند، بهتر است که از دست شما ناراحت شده و ترکتان ‌کند.

شما را با دوستان و خانواده خود آشنا نمی‌ کند

این نکته را در نظر داشته باشید که مردها در معرفی دختری که به او علاقه دارند به مادرشان، بسیار دقیق هستند. بطور معمول فقط دختری را معرفی می‌کنند که با وی رابطه جدی داشته باشند. اگر می‌بینید طرف مقابل شما مدام شما را خارج از برنامه‌هایی که با خانواده یا دوستانش دارد نگه می‌دارد، بیشتر مراقب باشید. چرا که اگر در یکی دو مورد از این برنامه‌ها شما را ببرد، این امکان وجود دارد که بسیاری از موقعیت‌های او با زنان دیگر را از بین ببرید.

وقتی که باید با هم بیرون باشید، در خانه هستید

به این نکته دقت کنید اگر شما ترجیح می دهید که برای تفریح بیرون بروید ولی وی مدام اصرار به ماندن در خانه دارد، ایمان داشته باشید که شما را صرفا جهت رابطه‌جنسی می خواهد. اصرار برای رفتن به سفرهای دو نفره نیز از نشانه هایی است که می تواند دال بر هوس رانی طرف مقابل شما باشد.

تحت فشارتان می‌ گذارد

این موضوع یکی از قدیمی‌ترین تکنیک ها است. اگر متوجه شدید که طرف مقابل شما قبل از ازدواج، شما را مجبور به انجام رابطه جنسی می‌کند، بدانید قطعا این مسئله برایش خیلی مهم‌تر از شناختن شما و ایجاد یک رابطه جدی است. تصور نشود که اگر مردی متاهل است، ابراز علاقه وی خارج از مسائل جنسی است. اتفاقا در رابطه با مرد متاهل، نیاز به تنوع جنسی بیشتر دیده می شود. مردان هوسباز متاهل بیشتر به دنبال تنوع هستند تا عشق.

برای آن آماده‌ سازی می‌ کند

به این موضوع دقت کنید که اگر وسایل مربوط به رابطه‌ جنسی را در دور و اطرافتان می‌بینید، بدان معناست که وی همه چیز را برای این اتفاق تدارک دیده است. بهتر است گاهی اوقات حتی برای یک بار هم از انجام رابطه ‌جنسی به خاطر نداشتن کاندوم سر باز بزنید. وقتی همه چیز آماده است، یعنی برای آن برنامه‌ریزی کرده است.

وقتی با هم هستید، الکل می نوشد

در اکثر مواقع زمانی که با مردی هستید که الکل می نوشد و به شما هم اصرار می کند که بنوشید (یا مواد مخدر مصرف می کند و از شما هم می خواهد مصرف کنید)، توجه داشته باشید که در نهایت به رابطه‌جنسی ختم خواهد شد. چنین روابطی که با اتفاقاتی از این دست آغاز می شوند، بطور معمول تنها بر صمیمیت فیزیکی استوار است و احساسات در آن دخیل نیست. پس حتما باید بسرعت از چنین روابطی خارج شوید.

مردان هوسباز حرف می زنند اما عمل نمی کنند

به دنبال این باشید که طرف مقابلتان دوست داشتنش را به شما نشان دهد. گفتن «دوستت دارم» با نشان دادن آن تفاوت بسیار دارد. دقت کنید که بیان دوستت دارم ممکن است صرفا به این دلیل که وی به دنبال رابطه‌ جنسی است، عنوان شود نه این که واقعاً از ته قلب دوستتان دارد.

نتایج تحقیقات نشان می دهد وقتی شخصی طرف مقابلش را دوست دارد بر روی صورتش تمرکز می کند و چشمانش را از روی صورتش بر نمی دارد، این در حالیست که اگر فقط از لحاظ جنسی جذب کسی شده باشد بر روی اندامهای مختلف بدنش نگاه می کند.

با مردان هوس باز چه کنیم ؟

خوشبختانه در اکثر مواقع مردان هوسباز خیلی زود خود را لو می دهند و شما به راحتی می توانید انگیزه وی را برای نزدیکی به خودتان متوجه شوید. بنابراین به محض اینکه متوجه شدید که مردی با چه نیتی به شما نزدیک شده است، باید هرچه زودتر از وی فاصله بگیرید و اجازه اینکه به شما نزدیک شود را به او ندهید. به خاطر داشته باشید مردی که شما را دوست داشته باشد، با هر نوع بی محلی که از طرف شما مواجه شود، از میدان به در نخواهد رفت ولی مردی که قصدش تنها هوس باشد، با بی محلی شما خواهد رفت و وقتش را با شما به هدر نخواهد رفت. 

مرکز مشاوره نیک همراه آمادگی لازم برای مشاوره خانواده، مشاوره پیش از ازدواج و مشاوره ازدواج دارد. این مرکز با مشاوره حضوری، مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین در خدمت هم میهنان عزیز می باشد. منتظر شما هستیم.

021-28424894

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.