سیاست های مردانه برای جذب زنان

چه رفتارهایی باعث جذب زنان می شود

0 ۱,۴۶۴

جاذبه رمانتیک چیزی پیچیده است به طوری که دانشمندان هنوز به طور کامل آن را درک نکرده اند، اما از طریق تحقیقات، ایده های زیادی را برای جذابیت مطرح کرده اند. بهترین قسمت اینست که مردان برای جذاب بودن نیازی به جراحی های زیبایی و یا تغییر زیاد شخصیت خود ندارند. در این مقاله سیاست های مردانه برای جذب زنان ذکر شده  است. با این راه های ساده در دل عشق خود جای بگیرید.

سیاست های مردانه برای جذب زنان

مردان و زنان جذب افرادی می‌شوند که به اندازه خودشان جذاب هستنددر یک مطالعه، محققان دانشگاه کالیفرنیا در برکلی رفتار 60 مرد و 60 زن معتاد به جنس مخالف را در یک سایت دوستیابی بررسی کردند. در این تحقیق اکثر کاربران تمایل به دوستی با افرادی داشتند که به اندازه خودشان جذاب بود. علت این رفتار اینست که اگر شخصی از شما جذاب تر به نظر برسد، تو می ترسی که رهایت کند. اگر هم تو از او جذاب تر باشی، نگرانی که ممکن است مورد بهتری برایت پیش بیاید. بنابراین افراد جذب کسانی می شوند که به نظرشان هم سطح خودشان باشد. 

پولدار بودن

بر طبق مطالعه‌ای دانشگاه ولز در سال ۲۰۱۰، مردانی که با یک خوردوی بنتلی نقره ای دیده می شوند به مراتب جذاب تر از مردانی هستند که فورد سوار می شوند. و یک مطالعه در سال ۲۰۱۴ از دانشگاه متروپولیتن کاردیف، نشان داد مردانی که در یک آپارتمان لوکس تصویر شده بودند، نسبت به کسانی که در یک گروه کنترل بودند، جذاب‌تر به نظر می رسیدندبه طور شگفت‌انگیزی به نظر می‌رسد که زنان به مردانی که وضعیت بالایی دارند، جذب می شوند. 

جا افتاده به نظر رسیدن

روانشناسان این مورد را اثر جرج کلونی می‌نامند. یک تحقیق در سال ۲۰۱۰ بر روی 3,770 نفر نشان داد که اغلب زنان مردان مسن تر را ترجیح می دهند. از آنجا که در سالهای اخیر زنان بیشتر از نظر مالی مستقل شده اند و نیاز مالی ندارند، جذب مردان مسن تر می شوند. بر طبق این نظریه استقلال مالی بیشتر زنان باعث می شود آن‌ها به مردان قدرتمند و مسن‌ تر جذب شوند. 

ته ریش داشتن

بر طبق مطالعه‌ ای که در سال ۲۰۱۳ از سوی محققان دانشگاه نیو ساوت ولز در بین ۱۷۷ مرد و ۳۵۱ زن انجامشد، مردانی با سه ویژگی به تصور کشیده شد: صورت تراشیده، ته‌ ریش، یا ریش کامل. شرکت کنندگان این مردان را براساس چندین ویژگی از جمله جذابیت، رده‌ بندی کردند. اکثر زنان اتفاق نظر داشتند که مردان با ته ریش جذابترند. 

سیاست های مردانه
سیاست های مردانه

پرورش عضله (اما نه خیلی زیاد)

در مطالعه‌ای در سال ۲۰۰۷ از دانشگاه کالیفرنیا، لس‌آنجلس، ۲۸۶ زن به عکس‌ های بدون پیراهن نگاه کردند و نظر خود را در مورد بهترین شریک بلند مدت و کوتاه‌ مدت بیان داشتندنتایج نشان داد که زنان بیشتر تمایل دارند روابط کوتاه‌مدت با افرادی داشته باشند که ماهیچه‌ های بزرگ دارندتصور می‌ شود مردان کم‌تر عضلانی برای روابط بلندمدت مناسب تر هستند. بنابراین اگر می‌ خواهید چشم یک زن را برای رابطه طولانی مدت بگیرید و توجه او را به خود جلب کنید، بهتر است از پرورش عضله خودداری کنید.

مهربان بودن

یکی از بهترین یافته‌ های مستند روان‌شناسی اثر هاله‌ ای است. اثر هاله ای یک برداشت جزیی از یک پدیده مانند انسان است که کل آن را تحت تاثیر قرار می دهد. شما با اثر هاله ای ناخودآگاه یک جنبه از کسی را  به عنوان یک پیشکار برای شخصیت کلی او انتخاب می کنید. به همین دلیل ما فکر می کنیم که افراد زیبا لزوما در شغل خود موفق هستند. 

در یک مطالعه چینی در سال ۲۰۱۴، بیش از ۱۰۰ زن جوان به تصاویر مردان نگاه کردند و جذابیت آنها را مشخص کردند. هر چهره با یک کلمه جفت می‌ شد که یا یک ویژگی شخصیتی مثبت را توصیف می‌کرد مانند مهربانی یا صداقت یا یک ویژگی شخصیتی منفی، مانند بدجنس بودن.

نتایج نشان داد که افرادی که با ویژگی‌های مثبت توصیف شده‌ اند جذاب‌ تر هستند.

قرمز پوشیدن

مطالعه متقابل فرهنگی در سال 2010 با شرکت کنندگانی از چین، انگلستان، آلمان و ایالات متحده نشان داد که زنان بیشتر به مردان قرمزپوش علاقه دارند.

در یک مطالعه دیگر، 55 دانشجوی دختر به مردان با پیراهن های رنگی نگاه می کردند، آنها در ابتدا جذب مردان قرمزپوش می شدند و سپس به جذابیت های مردانه اشاره می کردند. جالب توجه است، شرکت کنندگان به طور کلی آگاه نبودند که رنگ لباس مردانه بر روی درک آنها از جذابیت او تأثیر می گذارد.

شوخ طبع بودن

مطالعات متعدد نشان می دهد که زنان بیشتر به مردانی جذب می شوند که می توانند آنها را بخندانند. جالب است بدانید مردان برعکس هستند و به زنان شوخ طبع جذب نمی شوند. این از سیاست های رفتاری در رابطه می باشد.

حیوان خانگی داشتن

در یک آزمایش در سال  2014 از مرکز آکادمی رپپین در اسرائیل و دانشگاه میشیگان، 100 زن اسرائیلی در مورد مردان نظراتی داشتند. بعضی از مردان به عنوان “قاتل” توصیف شده اند: آنها به همسران خود خیانت می کنند. مردان دیگر به عنوان کلیشه ای “پدر” توصیف شدند: آنها سخت کار می کنند و مراقبت از فرزندان خود را بر عهده دارند.

در مورد مردانی که سگ داشتند، زنان این مردان را به عنوان یک شریک مناسب بلندمدت نسبت به فردی که سگ نداشت، می دانستند.  محققان نتیجه گرفتند که داشتن یک حیوان خانگی فرد را قادر به انجام تعهدات طولانی مدت خواهد کرد. همچنین می تواند به فرد کمک کند که راحت تر، صمیمی تر و شادتر به نظر برسد.

نوازنده خوب بودن

در سال 2014، محققان دانشگاه ساسکس تقریبا 1500 زن (که میانگین سن آنها 28 سالگی بود) برای گوش دادن به قطعات ساده و پیچیده موسیقی دعوت کردند و آنها میزان جذابیت آهنگساز را مورد بررسی قرار دادند. نتایج نشان داد که زنان موسیقی پیچیده تر را ترجیح می دهند و آهنگساز موسیقی پیچیده تر را به عنوان یک شریک بلند مدت انتخاب می کنند.

کارهای پر خطر انجام دادن

بر طبق تحقیقات سال 2014 که توسط محققان دانشگاه آلاسکا در آنچوریج انجام شد، دریافتند زنان به مردانی جذب می شوند که خطرات جمع کننده هانتر انجام میدهند تا خطرات مدرن. خطرات جمع کننده هانتر شامل دوچرخه سواری کوهستان، غواصی دریایی عمیق دریا و غلتک های سنگین می باشد. در حالی که خطرات مدرن عبارتند از نوشتن یک مقاله علمی، ریسک پذیری در مورد مواد شیمیایی و به روزرسانی نرم افزار آنتی ویروس. از نظر زنان مردان در معرض خطرات مدرن کمتر جذاب هستند و حتی کارشان ساده به نظر می رسد.

سیاست های مردانه
سیاست های مردانه

بوی مطبوع دادن

یکی از بهترین و ساده ترین راه های جذابیت، داشتن یک عطر خوشبوست. در یک تحقیق در سال 2009 که در مجله بین المللی علوم آرایشی منتشر شد، محققان به یک گروه از دانشجویان پسر عطر خوشبو ارائه کرده و به گروه دیگر یک عطر بدون بو دادند. در عرض چند روز، مردانی که از اسپری خوشبو استفاده می کردند، اعتماد به نفس بیشتری پیدا کرده و احساس جذابیت می کردند. محققان دریافتند که مردان با استفاده از اسپری های معطر رفتارهای صمیمانه بیشتری نشان داده اند که به نوبه خود آنها را جذاب تر می کند و زنان جذب مردانی می شدند که بوی مطبوعی می دادند.

کارهای داوطلبانه و عام المنفعه انجام دادن

یک مطالعه در سال ۲۰۱۳ از سوی محققان انگلستان نشان داد که از نظر زنان وقتی مردان کارهای داوطلبانه انجام می دهند، جذاب تر به نظر می رسند. حدود ۳۰ زن به تصویر مردی نگاه کردند که توصیفی مختصر از سرگرمی‌ های او نوشته شده بود، که گاهی هم شامل کارهای داوطلبانه بود. این روند با حدود ۳۰ مرد که به تصویر یک زن نگاه می‌ کردند، تکرار شد. همه نشان دادند که افرادی که کارهای عام المنفعه انجام می دهند، بسیار جذاب هستند.

سیاست های مردانه که در بالا ذکر شد، رازهای جذابیت برای مردان است که در مطالعات مختلف به دست آمده اند. البته برای انتخاب همسر این معیارها ملاک نیست و باید از قید خصوصیات ظاهری بیرون بیایید. قبل از انتخاب مشاوره پیش از ازدواج توصیه می شود. گروه مشاوره خانواده و ازدواج نیک همراه با مشاوره های حضوری و تلفنی نقش موثری در انتخاب شریک مناسب دارد.

021-28424894

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.