راه های جذب مردان و پسران مغرور

راههای جذب مردان مغرور چیست؟

0 930

یکی از مواردی که اکثر خانم ها از آن رنج میبرند، این است که چگونه مردان و پسران مغرور را جذب خود و قلب آنها را فتح کنند، بدون این که بخواهند تحقیر شوند! همان گونه که می دانید راه های جذب مردان و پسران مغرور کمی دشوار است و شما را خسته می کند ولی شما از ابتدا باید علایق و نیازهای آنان را بشناسید و همان گونه عمل کنید که آنان دوست دارند در ضمن تا حد امکان باید غیر مستقیم وارد عمل شوید.

راه های جذب مردان مغرور را بشناسید

گزینه های زیادی در شناخت و جذب مردان مغرور و خود شیفته وجود دارد ولی ما در این پست به سه مورد اشاره کرده و در اختیار شما قرار داده ایم تا بهتر بتوانید برنامه ریزی کرده و عمل کنید.

 • شناخت ارزش های مردی که به آن علاقه دارید.
 • ترفندهای توجه کردن را یاد بگیرید.
 •  حس کنجکاوی او را نسبت به خودتان ترغیب کنید.

شناخت ارزش های مردی که به آن علاقه دارید:

اولین مواردی که باعث جذب مردان مغرور و خود شیفته می شود، این است که در زندگی آنان، مواردی که از اهمیت خاصی برخوردار است را شناسایی کنیم (این موارد همان ارزش های آنهاست). از نظر مردان این ارزش ها همانند یک دکتر عمل می کند که می گویند چه چیزی برای ما خوب است و چه چیزی برای ما ضرر دارد و برای هریک از افراد تجویز متفاوتی دارد.

این ارزش های گفته شده می تواند شامل تحصیلات، شهرت، کمک به دیگران، ثروت، زیبایی اندام، ارزش های اخلاقی و … باشد و یکی از مهم ترین ترفندهایی که شما بهتر می توانید با ارزش های آنها آشنا شوید، آنلاین بودن در شبکه های اجتماعی همانند اینستاگرام، فیس بوک، یوتیوب، توئیتر می باشد و در آخر وقتی فرد مورد نظرتان بداند که ارزش هایش در وجود شما هم دیده می شود کم کم به شما علاقمند می شود.

ترفند های توجه کردن را یاد بگیرید:

یکی دیگر از راهای جذب مردان و پسران مغرور این است که به فرد مقابل توجه کنید و همان طور که می دانید توجه کردن به این معنی است که به فرد مورد نظر رو برگردانیم و یا در مقابل آن قرار بگیریم، ولی در این مورد اگر در مقابل شخص قرار گرفتید باید توجه شما همراه با بی توجهی باشد و شخص مقابل متوجه هیچ گونه نکات مثبتی نشود.

حس کنجکاوی او را نسبت به خودتان ترغیب کنید:

همان گونه که از تیتر پیداست در این مورد اگر رفتارتان برای شخص قابل پیش بینی باشد، موفق به روشن کردن حس کنجکاوی وی نخواهید شد پس سعی کنید در رفتارهایتان کمی ابهام به وجود آورید تا ذهن شخص را مشغول کرده و بیشتر به شما فکر کند. در این مورد شخص به شما علاقمند شده و انواع سوالات در ذهن ایشان پیش می آید که یکی از این سوالات این است که چرا از من دوری می کند!

لازم به ذکر است که تا وقتی که به شما علاقمند نشده به او نزدیک شوید و وقتی که حس کردید به شما علاقمند شده از آن فاصله بگیرید و به یاد داشته باشید که توجه کردن هم یکی از ارزش ها به شمار میرود.

تعادل را در رابطه رعایت کنید.

یکی دیگر از راه های جذب مردان مغرور این است که تعادل را در رابطه رعایت کنید، به این منظور که اگر مرد به شما بی توجهی کرد شما از خود مهر و محبت را تقدیم آنها کنید و یادتان باشد که مردان، از زنانی که بیش از حد محبت می کنند دل زده می شوند.

درست است که زندگی کردن با یک فرد مغرور و خود شیفته بسیار مشکل است ولی تمام احساس خود را برای جذب این مرد خرج نکنید و اگر محبت های شما موثر گذار نبود می توانید با یک روانشناس مشاوره بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

نیازهایی که باعث عاشق شدن یک مرد می شوند.

در این مورد باید بگوییم که تقریبا همه چیز بستگی به زن دارد فقط باید یک سری از مسائل را رعایت کنید، این مسائل شامل نیازهای ذاتی مردان می شود که باید آنها را شناسایی کرده و از آن ها آگاه شوید تا شخص مقابل دیوانه وار عاشقتان شود.

حس حمایت و همدلی

به نقل از کتاب نشانه های عاشقی توسط پروفسور دیوید گیونس:

 • مردها در مواقع سخت نیاز به یک پشتیبان دارند که از آنها حمایت کرده و همدلی کنند. در این موارد پشتشان را خالی نکنید و بی تفاوت نباشید زیرا مردان در شرایط سخت بهتر به زنها علاقمند می شوند و با سپردن کارهای کوچک، از او یک قهرمان می سازد.

حس آزادی و استقلال

اکثر مردان از تغییر دادن اخلاق و شخصیتشان توسط خانم ها بیزار هستند و میخواهند از خود استقلال نشان دهند و به گفته پروفسور دن نیوهارت:

 • مردان به خودشان اطمینان دارند که شخصیتشان بعد از ازدواج هیچ تغییری نمی کند پس به دنبال تغییر دادن شخصیت ایشان نباشید و به او حس آزادی بدهید.

حس ارزش و احترام

همان گونه که می بینید شاید مردان در ظاهر کمی از خود راضی به نظر برسند ولی این طور نیست یادتان باشد که مردان نیاز به احترام دارند و دوست دارند توسط دیگران مورد قبول واقع شوند. سعی کنید اگر در خانه هستید به ایشان احترام بگذارید و در ناراحتی های آنها شریک شوید و در مواقعی که در فکر فرو می روند با آنها شوخی کرده و بازی های متنوع انجام دهید تا مشکلات از ذهنشان دور شده و فقط فکرشان پیش شما باشد و این امر سبب می شود تا بیشتر به شما نزدیک شده و برای او یک زن خاص محسوب شوید.

حس راحتی و لذت

همان طور که از علم پزشکی باخبر هستید عاشق شدن زمانی صورت می گیرد که در مغز اکسی توسین ترشح شود، در این زمان بسیار به آنها نزدیک شده و آسایش و راحتی را به آنها هدیه دهید و مواقعی که در منزل هستند با آنها جر و بحث نکنید و به قول معروف اجازه دهید که مشکلات کاری و زندگی را پشت در جا بگذارند و با خیال راحت وارد خانه شوند.

یکی از مواردی که حس راحتی و لذت را به آقایان می بخشد این است که با متاهل شدن خیلی چیزها مانند دوست، تفریح و … را از مردان نگیرید (البته دوست سالم و تفریحات مناسب).

راه های جذب مردان مغرور
راه های جذب مردان مغرور

مواردی برای جذب مردان مغرور

با توضیحات گفته شده اگر عاشق مردی شده اید که بسیار مغرور و خود شیفته است، می توانید با رعایت نکات مثبت، شخص را به طرف خود بکشانید به همین منظور ما در قسمت زیر به چند راز موفقیت آمیز با توجه به نیاز های درونی مردان آماده کرده ایم که می توانند در جذب مردان بسیار تاثیر گذار باشد.

 • مواقعی که مردان در خانه هستند با یکدیگر غذا درست کنید و او بابت پختن غذا بیشتر از شما قدردانی می کند.
 • سعی کنید یک شخص شاد باشید، انگار که مادرزادی شاد به دنیا آمده اید، زیرا مردان از زنان خوشحال و شاد بهتر خوششان می آید.
 • مواقعی که وقت آزاد دارند با یکدیگر به سینما بروید و یا با همدیگر بازی های فکری انجام دهید.
 • همیشه به ظاهر خود توجه کرده و مرتب باشید و برای آنها آرایش کنید.
 • مردان همواره برای خود وقت نیاز دارند تا با خود خلوت کنند پس بعضی اوقات آنها را راحت بگذارید.
 • مردان را در کارهای کوچک که باعث قهرمانی آنها می شود، همیاری کنید زیرا این مورد باعث افزایش موفقیت آنها می شود.
 • محدود کردن مردان توسط زن ها یک امر ناپسند می باشد، پس برای آنها محدودیت ایجاد نکنید تا احساس بهتری داشته باشند.
 • علاوه بر ارزش های مردان که در قسمت بالا ذکر شد، ارزش های خودتان مانند شنطرنج بازی کردن، جدول حل کردن، حل معما های سخت را به مردان نشان دهید تا جذب شما شوند.
 • و در آخر اینکه برای انجام کارهای متعدد از مردان نظر خواهی کنید.
سخن آخر در مورد جذب مردان

افراد با به کارگیری نکات فوق می توانند یک رابطه خوب و موثر ایجاد کنند و مردان مغرور را دیوانه وار عاشق خود کنند لازم به ذکر است که مردان را به خاطر کارهای اشتباهشان سرزنش نکنید و تا حد امکان کارهایشان را ببخشید اگرچه رعایت کردن نکات بالا برای برخی افراد بسیار مشکل است.

برای پیدا کردن یک راه موفقیت آمیز در زمینه جذب مردان مغرور می توانید به گروه مشاوره نیک همراه مراجعه کرده و با کارشناسان مشاوره پیش از ازدواج مشورت کنید.

021-28424894

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.