عادت های بد مردان

زنان از چه رفتارهایی نفرت دارند؟

0 ۴۸۱

اغلب افراد یک سری رفتارهای بد و یا عاداتی دارد که اطرافیان خود را عصبی می کند. در مردان نیز عادات بدی وجود دارد که وقتی آن را انجام می دهند، همسرشان و یا خانواده خشمگین می شوند. در این مقاله برخی از رایج‌ ترین عادت های بد مردان که زنان از آن نفرت دارند را لیست کرده ایم. لازم به ذکر است که همه زنان از چیزهای یکسان متنفر نیستند، و همه مردان نیز اینکارها را انجام نمی‌دهند.

عادت های بد مردان که زنان از آن نفرت دارند

 • چسبیدن به کنترل تلویزیون
 • بی‌اعتنایی به ابراز عشق
 • شنونده انتخابی بودن
 • عدم تلاش برای آماده کردن شریک خود برای روابط جنسی
 • مدام از رابطه احساسی گذشته اش حرف می زند
 • چشم چرانی کردن
 • شلخته بودن
 • عدم سازش و مصالحه با فعالیت‌ ها و علایق همسر
 • علاقه به تناسب اندام و پرورش عضلات عجیب و غریب
 • از مسائل بهداشتی زنان بیزار هستند
 • لم دادن به مبل برای تمام آخر هفته
 • آروغ زدن
 • مقایسه کردن همسر با مادرش
 • وسواس در رابطه با ابزار و دستگاه‌ها

چسبیدن به کنترل تلویزیون

برای زنان تماشای تلویزیون در کنار همسر یا می‌تواند خیلی رمانتیک باشد و یا شدیدا آزاردهنده، بستگی به این دارد که آیا مرد او مایل است کنترل تلویزیون را با همسرش تقسیم کند یا خیر. زنان دوست دارند که همانطور که خودشان فیلم های اکشن و بدون احساس را تحمل می کنند، همسرشان نیز گاهی فیلم های کمدی و یا یک سریال تلویزیونی عاشقانه را تماشا کند. روابط خوب با سازش و مصالحه شکل می گیرند.

عادت های بد مردان
عادت های بد مردان

بی‌اعتنایی به ابراز عشق

ابراز عشق یکی از مهم‌ترین مسائلی است که زنان به آن توجه ویژه دارند و در واقع از مهم‌ترین جنبه‌ های یک رابطه است. یکی از هشدارها برای رابطه، زمانی است که مردان در زندگی زناشویی رمانتیک بودن و یا رابطه عاشقانه را فراموش می کنند. البته زنان انتظار ندارند که مردان در عشق به طور مداوم مانند نوجوانان رفتار کنند، اما عشق به شکل بوسه، ناگهانی در آغوش گرفتن، گل‌ های غیرمنتظره و تعریف و تمجید، آنها را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد.

شنونده انتخابی بودن

گوش دادن انتخابی عادتی است که به زنان احساس حقارت می دهد. زمانی که مردان به سادگی از گفتگویی که به آن‌ علاقه‌ ای ندارند، خارج می‌شوند، زنان احساس ناامیدی و نادیده گرفته شدن می کنند. وقتی همسرتان در حال صحبت کردن در مورد مدل موی جدید و یا هر چیزی که برایش جالب است ولی شما آن را دوست ندارید، می باشد، حرف او را قطع نکنید. این کار توهین آشکار به اوست.

عدم تلاش برای آماده کردن شریک خود برای روابط جنسی

یک زن اگر روز وحشتناکی را در سر کار داشته باشد و یا از موضوعی ناراحت باشد، تمایلی به داشتن رابطه جنسی ندارد و این درخواست از طرف شوهرش او را به شدت ناراحت می کند. زندگی جنسی زنان با زندگی روزمره آنها همخوانی دارد. بهره جنسی او به طور مستقیم تحت‌ تاثیر چیزهایی است که در خانه و یا خارج از خانه برای او اتفاق می افتد. به همین دلیل است که یک زن انتظار دارد شوهرش او را برای داشتن رابطه جنسی آماده کند.

در این رابطه پیشنهاد می کنم مقاله مراحل احیای میل جنسی زنان را مطالعه کنید.

مدام از رابطه گذشته اش حرف می زند

یک زن از اینکه همسرش از رابطه ای که در گذشته تجربه کرده، صحبت کند، نفرت دارد. ممکن است با اینکار در زن احساس حسادت ایجاد کنید، حتی اگر او را در مورد عشقتان مطمئن کرده باشید. آیا او را فراموش کرده؟ آیا ممکن است که هنوز نسبت به او احساس داشته باشد؟ اگر از صحبت در مورد رابطه گذشته تان دست برندارید، این پرسش‌ ها در ذهن همسرتان طنین‌انداز می‌شود.

چشم چرانی کردن

یک زن وقتی که همسرش به زنان دیگر خیره می‌شود واقعا عصبانی می‌شود. این یک توهین مستقیم به اوست. مردان معمولا می گویند که بی منظور و بدون اختیار به زنان نگاه می کنند،اما زنان به خوبی از دلیل واقعی این کار آگاه هستند. وقتی زنی ببیند که همسرش نسبت به دختری جذاب و زیبا بی تفاوت است و به او نگاه نمی کند، برای او احترام زیادی قائل می شود.

شلخته بودن

یکی از معمول ترین جروبحث های بین زوجین، شلخته بودن مرد است. لباس های کثیف و جوراب ها را مدام به اطراف خانه پرت می کند و مدام باید وسایلش را در گوشه و کنار جمع کرد. زنان اینکار مردان را توهین و بی توجهی به تلاش های او برای تمیز کردن خانه می دانند. اگر در کارهای منزل به همسرتان کمک نمی کنید، حداقل خانه را بهم نریزید.

عادات بد مردان
عادات بد مردان

عدم سازش و مصالحه با فعالیت‌ها و علایق همسر

یک زن معمولا دوست ندارد که همراه با شوهرش آخرین فیلم های اکشن هالیوودی را ببیند، اما وقتی از او بخواهید، اغلب اوقات می پذیرد. اما هنگامی که از مردها بخواهند کاری را که دوست ندارد، انجام دهد معمولا طفره رفته و یا غر می زند. وقتی همسرتان از شما می خواهدکه همراه او به خرید بروید و یا تئاتر ببینید، برای تقدیر از او قبول کنید.

علاقه به تناسب اندام و پرورش عضلات عجیب و غریب

زنان از اینکه همسرشان بعد از عروسی به باشگاه برود و یا در خانه بر روی تردمیل پیاده روی کند، خوشحال می شوند. اما معمولا یک زن دوست ندارد که شوهرش به یک سطح افراطی بدنسازی روی بیاورد. اگر می خواهید در زمینه بدنسازی و آمادگی جسمانی کار کنید، دیگر دلیل بر مصرف مکمل های تناسب اندام و پیروی از رژیم های دیوانه کننده نخواهد بود.

از مسائل بهداشتی زنان بیزار است

زنان می‌خواهند که شوهرانشان بیشتر از همه مسائل بهداشتی او را بپذیرند، از جمله موهای زائد و دوره‌ های پریودی. در روابط و فرهنگ عمومی مردان معمولا انزجار خود را از مسائل بهداشتی زنان نشان دهند. به عنوان مثال، اگر زنی تمایل نداشته باشد که همواره موهای پای خود را شیو کند، همسرش با قیافه درهم رفته به او نگاه می کند.

لم دادن به مبل برای تمام آخر هفته

شنبه صبح تا پنج شنبه بعدازظهر به طور کلی بخش خسته‌ کننده هفته است. در این روزها معمولا افراد با کار و مطالعه سرگرم هستند. اما جمعه قرار است به همه افراد خانواده خوش بگذرد. مردان زیادی در روز جمعه فقط می خواهند روی مبل لم دهد، تلویزیون تماشا کنند، بازی ویدیویی کنند و … . اما زنان انتظار دارند که مردان تعادلی بین استراحت و تفریح برقرار کنند.

این لزوما برای هر زوج صادق است. بعضی از زوج‌ها دوست دارند هر آخر هفته به تفریح بروند و یا علایقشان را انجام دهند و از هفته ای پراسترس رها شوند.

آروغ زدن

زن ها از اینکه مردی جلوی آنها آروغ بزند، نفرت دارند و این کار را رفتاری بسیار زشت می دانند. زوج هایی که طولانی مدت با هم زندگی می کنند و به یک سطح راحتی با هم رسیده اند، ممکن است ناخودآگاه اینکار را انجام دهند ولی نباید به یک اتفاق عادی تبدیل شود. چون زنان از اینکار تنفر دارند.

مقایسه کردن همسر با مادرش

یک زن وقتی با مادرش یا مادرشوهرش مقابسه می شود، احساس کم ارزشی می کند. زنان درک می کنند که مادرشوهرشان برای همسرشان مهم است، اما دوست ندارند که مدام با او مقایسه شوند. مردان معمولا آشپزی همسرشان را با مادرشان مقایسه می کنند که عادتی بسیار بد است و برای زن آزاردهنده می باشد.

وسواس در رابطه با ابزار و دستگاه‌ها

مردان می‌توانند از وسایل و ابزار مورد علاقه شان استفاده کنند ولی نباید بگذارند که به یک وسواس تبدیل شود. برخی مردان که مثلا به موتورسیکلت یا ماشین علاقه دارند، هر ثانیه از وقت آزاد خود را در پارکینگ می گذرانند. وقتی مردی به وسایلش زیاد توجه کند، همسرش احساس می کند که در رابطه دومین اولویت زندگی اوست.

عادت های بد مردان می تواند باعث دلسردی زنان در رابطه شود. اگر در ترک عادات خود مشکل دارد، می توانید با یک مشاوره خانواده صحبت کنید. گروه مشاوره خانواده و ازدواج نیک همراه با مشاوره های حضوری، تلفنی و آنلاین نقش موثری در بهبود روابط زوجین و حل اختلافات زن و شوهر دارد.

021-28424894

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.