رابطه با مرد متاهل

رابطه با یک مرد متاهل و عواقب آن

0 5,667

قبل از اینکه چیزی بگویم، می خواهم این را بدانید که من اینجا نیستم تا شما را قضاوت کنم. این موضوع یک تصمیم شخصی در مورد زندگیتان است. ولی اگر در رابطه با مرد متاهل هستید، مهم است بدانید که در آینده چه چیزی پیش روی شما خواهد بود ، اگر این رابطه را ادامه بدهید.

رابطه با مرد متاهل چگونه خواهد بود

تمام روابط در بهترین حالت یک نوع چالش هستند، اما اولویت دوم در زندگی یک مرد بودن می تواند مجموعه ای از مشکلات جدید را به ارمغان بیاورد. پس قبل از اینکه قلب خود را به یک مرد متاهل بدهید بهتر است بدانید:

او همسرش را ترک نخواهد کرد:

آیا می دانید که کمتر از پنج درصد مردان در واقع همسران خود را به خاطر زن دیگری ترک می کنند؟ حتی اگر او به شما بگوید که زندگی با همسرش ناامید کننده است، او را دوست ندارد و یا او را ترک خواهد کرد.

این ممکن است به دلایلی همچون پیامدهای مالی مربوط به طلاق، اعتقادات مذهبی وی، علاقه اش به حفظ بنیان خانوادگی اش باشد یا این که او هنوز هم همسرش علاقه مند است، هر چند خلاف آن را بگوید.

بنابراین مهم نیست که او چند بار گفته است که می خواهد همسرش را ترک کند، تو باید بدانی که اینها تنها بازی با کلمات است.

اگر مردی شما را بخواهد، پنهان کاری نمی کند:

وقتی روز به پایان می رسد، هر کسی به سمت چیزی که قلبا می خواهد می رود. مردی که شبها را در کنار خانواده و همسرش می گذراند، زندگی خود را دوست دارد و شما تنها یک میان وعده برای وی محسوب می شوید. اگر او بخواهد باقی عمر خود را با شما به اشتراک بگذارید؛ برایش پیامدها و هزینه های آن اهمیت ندارد و مایل است زندگی خود را بخاطر شما تغییر دهد. بنابراین اگر تصمیم گرفتید او را ترک کنید، او به سادگی شما را با شخص دیگری جایگزین خواهد کرد.

ممکن است مرد مورد علاقه تان شما را قانع کند که شرایطش را درک کنید. اما یک لحظه جای خود را با وی عوض کنید. تصور کنید که با مردی ازدواج کرده اید که واقعا دوستش ندارید و یا اصلا رابطه جنسی ندارید. سپس با یک مرد شگفت انگیز آشنا می شوید و می خواهید احساستان را با وی به اشتراک بگذارید. در این شرایط آیا با همسرتان که هیچ احساسی به وی ندارید، خواهید ماند؟

به همین سادگی. مردی که واقعا شما را بخواهد و برای شما ارزش قایل باشد، شما را مخفی نخواهد کرد.

خیانتکار همیشه خیانت می کند:

یک سوال؟ آيا از همان اول مي دانستيد كه اين مرد متاهل است؟ آیا او با شما صادق بود یا دروغ گفت و بعدا خود شما این حقیقت را فهمیدید؟

اگر او به شما دروغ گفته است، چگونه می توانید دوباره به او اعتماد کنید؟ و مهمتر از همه، اگر او در حال حاضر همسر خود را فریب می دهد و با کسی دیگری رابطه دارد، چه چیزی باعث می شود که دوباره این کار را در مورد شما انجام ندهد؟ اگر او فرد خیانتکاری است، در مورد شما نیز همانطور خواهد بود. پس حتی اگر به خاطر شما همسرش را ترک کند، آیا مهم است؟ آیا می توانید به او اطمینان داشته باشید؟

رابطه با مرد متاهل
رابطه با مرد متاهل
اگر او بی وفاست، لزومی ندارد شما وفادار باشید:

از اشتباهاتی که بسیاری از زنانی که با مردان متاهل در ارتباط هستند، مرتکب می شوند، اینست که به آنها وفادار هستند. این را در نظر داشته باشید که او ممکن است ماه ها یا سالها شما را در کنار خود نگه دارد و از بودن با شما لذت ببرد، در حالی که زندگی و همسر خود را نیز دارد. بعد از اینکه زمانی را با شما گذراند، به دلایل مختلف شما را کنار خواهد گذاشت. در این میان تنها عمر شما بوده است که به هدر رفته و فرصت های زیادی برای انتخاب همسر ایده آلتان از دست داده اید.

در رابطه یک دختر با مرد متاهل محدودیت زمانی وجود دارد:

مرد مورد علاقه تان چه مدت برای شما وقت می گذارد؟ چقدر باید منتظر باشید که از همسرش جدا شود و برای شما وقت بگذارد؟ تا کی باید منتظر باشید که او به سراغ شما بیاید؟

اگر برای شما زمانی را تعیین کرده است و شما در غیر از آن نباید با وی تماس داشته باشید، به این علت است که وی همسرش را دوست دارد و نمی خواهد او را ناراحت کند و یا از دست بدهد. او تنها شما را برای اوقات فراغت خود می خواهد.

توجه کنید که چگونه درباره همسرش صحبت می کند:

آیا سخن گفتن او در مورد همسرش محترمانه است و صادقانه علت اینکه چرا نمی خواهد با او باشد را به شما می گوید؟ اگر چنین است، پس این نشانه ای است که او به زنان احترام می گذارد و احتمالا با شما نیز صادق است.

اما اگر او اتهامات زیادی به همسرش می زند و درباره او نگران کننده صحبت می کند، ممکن است نشانه ای از این باشد که او برای زنان ارزش قائل نیست، و همچنین نمی تواند با شما صادق باشد.

انگیزه خیلی از مردان برای خیانت تنها رابطه جنسی است:

خیانت زن به مرد می تواند به دلایل مختلفی باشد. اما زمانی که مردان خیانت می کنند، اغلب برای روابط جنسی است. بنابراین حتی اگر شما عاشق این مرد داشته باشید، این بدان معنا نیست که طرف مقابلتان نیز همین حس را دارد. او ممکن است فقط برای لذت جنسی از با شما باشد.

مهم نیست چند بار به شما می گوید که دیگر رابطه جنسی با همسرش ندارد – چند لحظه ای او را باور نکنید. او هنوز هم با همسرش هم اتاق است و مطمئنا به شما دروغ می گوید.

زندگی تان را به انتظار او نگذرانید:

اگر وابستگی عاطفی به مرد متاهل دارید، زندگی خود را معطوف به وی نکنید. هنگامی که با شما تماس میگیرد، برنامه های خود را قطع نکنید. برای خود احترام و ارزش قائل باشید.

از نظر روانشناسی رابطه با مرد متاهل آینده ای سنگین و نامطمئن دارد، لذا داشتن یک زندگی عالی در خارج از این رابطه، می تواند به شما کمک زیادی کند.

آیا خوشحال هستید؟

اگر در حال حاضر در وسط یک رابطه هستید، مهم است که با خودتان روراست باشید. آیا خوشحال هستید؟ آیا این چیزی است که شما از زندگی خود می خواهید؟ آیا می خواهید زمان زیادی در انتظار تماس مرد مورد علاقه تان باشید؟ آیا فکر اینکه او در کنار زن دیگری زندگی می کند، شما را اذیت نمیکند؟

اگر با خودتان صادق باشید، شما این نوع رابطه را دوست ندارید. شما می خواهیددر هر زمانی که می خواهید با کسی که دوستش دارید، زمان بگذرانید. بنابراین بهتر است خیلی زود برای ادامه این رابطه تصمیم بگیرید.

اگر تصمیم گرفته اید رابطه با مرد زن دار را قطع کنید، به شما تبریک می گویم. تصمیم عاقلانه ای برای زندگیتان گرفته اید.

وابستگی عاطفی به مرد متاهل
وابستگی عاطفی به مرد متاهل

چگونه رابطه با مرد متاهل را تمام كنيم؟

اگر در ارتباط با مرد متاهل هستید و تصمیم گرفته اید از او جدا شوید، نیاز دارید که اصولی و به دور از احساسات عمل کنید. می دانم که اتمام این رابطه چقدر برایتان می تواند سخت باشد. در ادامه راهکارهایی را ارائه داده ام که می تواند سختی های آن را راحت تر کند.

صحبت و گفتگو را تمام کنید.

چرا تصمیم گرفتید رابطه با یک مرد متاهل را تمام کنید؟ حتی اگر نمی دانید که آیا تصمیم درستی گرفته اید یا خیر، با او گفتگو نکنید. او اگر نخواهد که از شما جدا شود، حتما شما را مجاب خواهد کرد که با وی ادامه دهید.

بسیاری از مردانی که ازدواج کرده اند، دلایل بسیار مشابهی برای اینکه چرا به همسرشان خیانت کرده اند و یا نمی توانند از او جدا شوند، دارند. به عنوان مثال، “من او را به خاطر فرزندانم طلاق نمی دهم”، “من دیگر او را دوست ندارم و این خیانت نیست”، یا “ما مدت زمان زیادی است که با هم نمی خوابیم “.

اگرچه ممکن است که در ابتدای رابطه با یک مرد متاهل این دلایل را باور داشته باشید، اما در طول زمان از شنیدن آنها خسته و ناامید می شوید. بنابراین صحبت و گفتگو نتیجه ای ندارد و او تنها زمان بیشتری را برای با شما بودن می خرد.

وقتتان را با خانواده و دوستانتان بگذرانید.

هنگامی که تصمیم به دل کندن از مرد متاهل گرفته اید، سعی کنید تنها نمانید. با دوستان و خانواده زمان بیشتری را سپری کنید. اگر شخص مورد اعتمادی در اطرافتان دارید، در این مورد با او حرف بزنید و احساستان را بیان کنید. اگر با کسی احساس راحتی ندارید می توانید افکار خود را بنویسید. ابراز و یا نوشتن احساسات به شما کمک می کند که زودتر می توانید از این رابطه خارج شوید.

بر نیازها و اولویت هایتان تمرکز کنید.

فعالیت خودتان را افزایش دهید. یک رژیم متعادل، ورزش و هشت تا نه ساعت خواب شبانه بسیار سودمند است. همچنین می توانید با یوگا یا مدیتیشن استرس خود را مدیریت کنید. با مراقبت خوب از خودتان از لحاظ جسمی و ذهنی، این بحران را زودتر طی خواهید کرد.

به جای صرف زمان برای فکر کردن به رابطه ای که گذشته، تمرکز خود را بر یک سرگرمی یا شور و شوق جدید و یا یادگیری یک مهارت بگذارید.

برای عبور از این بحران اگر از افراد متخصص کمک و مشاوره خانواده بگیرید، راحت تر آن را پشت سر خواهید گذاشت. مرکز مشاوره نیک همراه آمادگی مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما را دارد.

021-28424894

 

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.